Виглядаючи з води: столи у вигляді тварин

Скульптор та дизайнер із Шотландії Марк Стоддарт (Mark Stoddart) створює обмеженим тиражем дивовижні столи у вигляді тварин. Ідея створення таких столів відвідала дизайнера після візиту до національних парків Африки та спостереження за тваринами у природному середовищі. 

Марк Стоддарт розповідає, що дуже любить спостерігати за твариною і давно намагався знайти спосіб відобразити у дизайні меблів те, що він бачить та відчуває. Після різних експериментів з матеріалами, він дійшов висновку, що саме скло та бронза найповніше зможуть потрібний образ, а саме — тварина, яка виглядає над поверхнею води. Найперший твір автора із серії столів у вигляді тварин — скляний кавовий столик із бронзовою скульптурою бегемота. Потім у колекції з'явилися і слон, плаваючий тигр, собака, видри, носоріг і алігатор, але саме столи у вигляді бегемотів стали візитівкою скульптора.

стіл у вигляді тварини - бегемот з малюком

Бронза чудово виглядає в будь-якому просторі, тому такі столи у вигляді тварин гармонійно впишуться як класичний, так і в сучасний інтер'єр. До того ж у будинках найчастіше немає місця для бронзової скульптури, тому автор і поєднав її з функціональним предметом — столом.
столи у вигляді тварин - бегемот кавові столи у вигляді тварин кавовий столик зі скульптурою

У колекції столів із бронзовою скульптурою з'явилися й теми, які не стосуються тваринного світу, наприклад, дівчинка, яка шукає на дні втрачену монетку або русалка, що виринає в очікуванні принца.

стіл зі скульптурою дівчинки столи із бронзовою скульптурою

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *