Ваза з пляшок своїми руками

Прекрасна ідея для зеленого декору стін в інтер'єрі. Поєднавши воєдино парочку скляних пляшок або банок цікавої форми, непотрібні дерев'яні планки, кріпильні деталі та натуральну мотузку, у вас вийде цікава ваза з пляшок своїми руками. Декілька гілочок пухнастих котиків будуть чудово виглядати в такій вазі і створять весняний настрій!

ваза своїми руками з пляшок

Інструменти та матеріали:

  • кілька скляних (пластикових) пляшок чи банок;
  • дерев'яна дошка або планка;
  • мотузка із натуральних матеріалів;
  • клей;
  • шурупи та шайби.

Настінна ваза з пляшок своїми руками- хід роботи:

Крок 1. Якщо ваша основа складатиметься з кількох дерев'яних планок, то спочатку з'єднайте їх. Наприклад, тут використовуються дві дерев'яні жалюзі, з'єднані металевою планкою та двома шурупами. Потім до основи термоклеєм добре приклейте пляшки.

майстер-клас настінна ваза своїми руками з пляшок

Крок 2 Мотузка тут служить декоративним елементом. Прикріпіть її до дерева за допомогою великих шайб і шурупів. Якщо Вас бентежить кріплення скла до дерева клеєм, то прикріпіть пляшки за допомогою металевих хомутів, які потім задекоруйте мотузкою.

майстер-клас настінна ваза своїми руками з пляшок

Крок 3 З залишків мотузки зробіть невелику петельку, використовуючи той самий термоклей.

ваза своїми руками

Крок 4. Для цілісної картини використовуйте якийсь вінтажний предмет як штир, на який вішається. Наприклад, стара дверна ручка чудово впорається із цим завданням!

ваза своїми руками

Так само можна зробити настінний тримач для будь-яких кімнатних рослин і вазонів. Головне – надійно прикріпити контейнери до планки.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *