Штучний ставок басейн на дачі

Протягом тривалого часу наявність басейну в будинку або на дачі вважалося показником успішності та достатку. Сьогодні басейном уже нікого не здивуєш. Але на його зміну прийшов плавальний декоративний ставок басейн із водою без хлорування та додавання інших хімічних засобів. Ідея таких ставків полягає в тому, що вода самоочищається так, як це відбувається у природних водоймах.

декоративний ставок басейн на дачі

Згідно з останніми актуальними течіями в ландшафтній моді, серед володарів присадибних ділянок Європи стали популярні сади в екологічному стилі, в яких всі види рослин поєднуються один з одним і підбираються з урахуванням цієї географічної зони. Екологічний сад передбачає наявність водойми, яка б виконувала не тільки декоративні функції, а й цілком практичні — поплавати у спекотний день. Такий ставок басейн додасть трохи природності, невимушеності та натуральності всьому ландшафту ділянки.

круглий плавальний ставок басейн

Плавальний ставок басейн вигідно відрізняється від звичайних басейнів, адже він не вимагає дорогого очищення води хлором або активним киснем, воду не треба міняти, зливати або закривати басейн ролетами. Облаштування водоймища обходиться тим дешевше, чим більша його площа — ще один показник економічної вигоди.

ставок басейн з терасою

Форма берегів може бути будь-якою, як неправильною звивистою, так і правильною округлою або прямокутною. Вибір залежить від концепції ландшафту, смаку власника та фахівців, які проектують водойму. Головне правило – все має бути максимально гармонійно та врівноважено, ідеально вписуватись у навколишній ландшафт. Цікаво, що екологічний став можна побудувати як «з нуля», так і переробити традиційний басейн.

Плавальні пруди можуть бути двох типів, де плавальна і регенераційна зона поєднані в одному або рознесені в різні водоймища, що з'єднуються. Реалізувати мрію мати таке диво можуть навіть власники дуже маленьких ділянок, адже повноцінний ставок — басейн може мати площу від 2-4 кв.м. до 2000 кв.

Регенераційна зона в плавальному ставку виконує найважливішу роль збереженні біологічного рівноваги. У ній можуть зростати близько 150 рослин! Рослини поглинають з води органічні речовини, що потрапляють з дощем, пилом, людиною, насичують воду киснем і обмежують кількість світла, що потрапляє у ставок, таким чином водоростям не вистачає ні світла, ні живильних речовин для розвитку і басейн не цвіте.

регенераційна зона плавального ставу

При організації плавального ставу - басейну потрібно використовувати тільки натуральні, природні матеріали та компоненти, види рослин, які переносять зиму, а місце для водоймища краще вибрати таке, де він освітлюватиметься сонцем не більше 6 годин на добу. Чим прохолодніша вода, їм більше корисного кисню, а нагріта вода призводить до загибелі корисних організмів і призводить до цвітіння.

І, звичайно, така складна і делікатна справа як облаштування ставка, що ефективно функціонує — басейну краще довірити фахівцям!

Ну а якщо вдома чи на дачі басейну немає, та ще й хочеться гарненько попаритися, перш ніж поринути у холодну воду, то вибирайте сауни з басейном у місті! Благо, зараз є широкий вибір чудових лазень та саун з повним комплексом послуг, наприклад, тут http://100saun.kh.ua/raion/Dzerjinsky.

ставок басейн на дачі плавальний ставок басейн квадратний ставок басейн на дачі декоративний плавальний ставок штучний ставок басейн на дачі круглий штучний ставок басейн на дачі ставок басейн зі сходами ставок басейн з рослинами ставок басейн з лататтям natural-swimming-pools-15 natural-swimming-pools-16

Фотографії: clear-water-revival

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *