Жива огорожа у вигляді величезного дракона

Чи готові ви витрачати кілька годин на день протягом 10 років на садівничий проект, доки не досягнете бажаного результату? Джон Брукер (John Brooker), садівник з Норфолка, Великобританія, за десяток років копіткої праці перетворив звичайну огорожу на витвір садового мистецтва. Тепер його ферму Frizzleton Farm охороняє живоплот у вигляді величезного дракона!

жива огорожа у вигляді дракона

Можна тільки здивуватися та порадіти терпінню, наполегливості та амбітності 75-річного садівника. У віці 65 років він вирішив створити у своєму саду щось незвичайне та гарне для дружини. Ідея перетворити паркан на гігантську міфічну істоту виникла не одразу. Спочатку Джон планував менш масштабний проект, але, як кажуть, «апетит приходить під час їжі». Так садівник і витратив десятиліття свого життя на вирощування чагарника, формування та вистригання кожної деталі морди та тулуба дракона.зелений паркан у вигляді дракона

Розміри садового витвору вражають. Жива огорожа в довжину становить 30 метрів, а висота сягає 6 метрів! Морда дракона дивиться надвір, а тулуб оперізує по периметру територію ферми. Відкрита паща, луска, нарости, лапи та хвіст зроблені з приголомшливою точністю та акуратністю. Джон Брукер як перфекціоніст доводив свій витвір до досконалості, постійно додаючи нові деталі, працюючи над старими і доглядаючи всю огорожу. Адже якщо вчасно не підстригти чагарник, форма втратить чіткість та акуратність.
надання огорожі форми дракона

Сама ідея використовувати фігурну огорожу замість стандартного паркану в країнах пострадянського простору не є особливо популярною. Кожен намагається відгородити свою дачну ділянку суцільним парканом вище і міцніше. А як було б чудово, якби вдома та дачі охороняла ось така жива огорожа у вигляді різних істот! Якщо ви вирішили придбати власну нерухомість, де зможете виростити живоплот, рекомендуємо вибирати ділянки поряд з Ярославським шосе, де є велика зона відпочинку, всі необхідні комунікації та інфраструктура. http://www.sloboda-m8.ru/catalog/index/23.
жива огорожа у вигляді дракона John Brooker, автор зеленої огорожі у вигляді дракона

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *