Зелений стіл з травою в інтер'єрі

Жива зелень в інтер'єрі завжди буде модною.

Стандартним вирішенням питання озеленення квартири завжди були рослини в горщиках та кашпо. Але еко-дизайнери знаходять нові дивовижні способи створити вдома куточок природи.

стіл з травою picnyc

Досить популярний та модний тренд у дизайні інтер'єру – інтеграція живого газонного покриття з предметами меблів, наприклад, обстановку міської квартири може прикрасити кавовий або обідній стіл із травою!

стіл із трав'яним покриттям

Звичайно, зручніші та невибагливі у догляді будуть столи зі штучним трав'яним покриттям. Але це лише імітація життя, позбавлена живої енергетики. Фахівці дизайн-студії Haiko Cornelissen Architecten вирішили дати можливість усім влаштовувати пікніки на справжній траві просто у міській квартирі. Назви столу picNYC поєднує у собі слово picnic (пікнік) та абревіатуру NYC (Нью-Йорк сіті), що повністю відображає головний посил та концепт обіднього столу з газоном.

стіл з газоном picnyc

Так, трава справжнісінька, і доглядати її треба так само, як і газон у саду — регулярно поливати і косити. Тому такому покриттю піде тільки на користь, якщо Ви перевернете випадково склянку води. Та й на траві не залишиться жирних плям і слідів від чашок. Жаль тільки, що до столу не додається міні-газонокосарка, траву доведеться підрізати вручну.

стіл з травою picnyc

Каркас столу виготовлений з легкого сплаву алюмінію. У стільницю укладено шар дрібного каміння для дренажу, потім шар грунту з газонною травою. Залежно від вологості повітря, частоти поливу та наявності сонячного світла трава може змінювати свій колір і навіть, на жаль, засохнути. Але Ви завжди зможете замінити рулонний газон на новий.

Такий стіл із травою перетворить звичайний прийом їжі на веселий пікнік, дозволяючи відчувати і спостерігати яскраву, живу зелень прямо під своїми пальцями.

Другий варіант столу з травою посередині

стіл з контейнером, у якому росте трава

Американська художниця та промисловий дизайнер із Брукліна, Емілі Веттштейн (Emily Wettstein) запропонувала свій варіант столу зі справжньою травою. Дизайн столу нагадує про силу трави, яка може пробиватися крізь камінь та бетон. Здається, що молоді поросли розкололи дерев'яний стіл надвоє.

стіл з травою Емілі ВеттштейнНе завжди у нас є можливість вибратися в парк і попити каву на газоні. А такий стіл із травою не лише прикрасить інтер'єр, а й подарує відчуття близькості до природи. Гармонійне поєднання натуральної деревини горіха та соковитої зелені чарівним чином заворожує. Стіл Planter спочатку розділений на дві половини плавною лінією.

стіл з травою Planter

Тріщина, що утворилася, дозволяє рости траві з розташованого під стільницею контейнера. Прозорий пластик дозволяє бачити процес зростання трави та розвиток кореневої системи. У контейнер можна посадити не тільки газон, а й пророщений овес для котів, прянощі або квіти. Можна навіть розвести мініатюрний город та рвати базилік, кріп, цибулю та кінзу прямо зі столу.

  • Фотографії використання столу з травою в інтер'єрі будинку та офісного кабінету:

стіл з травою Planter в інтер'єрі

стіл з травою Planter

Такий стіл чудово виглядатиме практично в будь-якій кімнаті або навіть в офісі.

Ще один варіант столу – трава під склом

стіл із газонною травою під склом 02

Трав'яне покриття можна прикрити склом. Бажано, щоб скляна стільниця була знімна і давала можливість поливати рослини та доглядати їх.

стіл із травою під склом

Щоб підтримати тематику соковитої молодої зелені, можна розставити в інтер'єрі горщики з травою та вази з квітами, а також використовувати для декору стін, підлоги чи стелі фотошпалери та картини із зображенням трави. Наприклад різноманітні шпалери із зображенням та фресок від фабрики http://affresco.ru/ . Подивіться приклади на фото, як гармонійно виглядатиме стіл у такому інтер'єрі:

інтер'єр з травою

фотошпалери з травою

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *