Оригінальні перила для сходів своїми руками

Поруччя для сходів досить стандартизовані сьогодні, ми зазвичай думаємо про них як про поперечини з дерева або металу. Хоча поручні можуть бути декоративною деталлю інтер'єру, для них нехарактерно бути центральним елементом дизайну сходового простору або вирізнятися ефектно. Чого не скажеш про саморобні перила з колоди чи мотузки.

Насправді, ідея не така вже й нова. Багато будівельників використовують гілки та колоди як тимчасові поручні для дерев'яних сходів. Ці перила показані в інтер'єрі заміського будиночка, хоча проект сам по собі досить універсальний. Такі грубуваті, в сільському стилі, поручні будуть оригінально виглядати в сучасному урбаністичному інтер'єрі міської квартири, яка навіть не має сходів. Для створення своїми руками знадобиться колода відповідної довжини, кілька гачків-тримачів та кріпильні деталі.

Такий же принцип застосовний і до поручнів з товстої мотузки або каната, причому власники можуть бути використані як гачки для сумок, парасольок та інших речей. Просто у виконанні та ефектно в результаті!

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *