Підвісне крісло гойдалки для дому та дачі

Розкішну і оригінальну вітальню можна влаштувати не тільки всередині будинку, але і на відкритому просторі — в саду на дачі або на веранді. У цьому питанні фахівці дизайн-студії Dedon - давно визнані майстри, які успішно створюють меблеві колекції для відпочинку на свіжому повітрі. У своїй новій серії меблів дизайнери вирішили втілити забави дитинства, поєднавши розкіш та комфорт дорослого життя з дитячою безтурботністю катання на гойдалці. Так з'явилося підвісне крісло гойдалки та диван.

Колекція, що буквально ширяє над землею, отримала назву SwingMe and SwingUs, що дослівно можна перекласти як «качай мене і качай нас». Підвісні крісла гойдалки та диван можуть бути підвішені до стелі, балки або гілки дерева за допомогою міцних мотузок. За бажання сидіння можна просто поставити на підлогу. Але яке ж задоволення взяти книжку, прохолодний напій і влаштуватись у такому м'якому кріслі десь у тіні садової яблуні, мірно погойдуючись на легкому вітерці.

підвісні крісла гойдалки та диван

Меблі зроблені з натурального ротанга, спинка крісел і дивана спроектовані під комфортним для відпочинку спини кутом, а якісний наповнювач і м'які подушки тільки допомагають повній релаксації.

підвісний диван гойдалки з балдахіном

Мотузки дозволяють реалізувати ще одну можливість - кріплення балдахіну. При бажанні можна усамітнитися, створити свій тісний світ, що коливається, або просто закритися від прямих сонячних променів.
підвісні крісла гойдалки для саду

Форма підвішування меблів справді більше підходить для дачі та саду. Але в певних стильових умовах підвісне крісло гойдалки добре виглядатиме і в інтер'єрі. Зрештою, на дивані необов'язково хитатися з повною амплітудою, як на справжніх гойдалках.
підвісний гойдалки для вітальні на відкритому повітрі
підвісний диван гойдалки з балдахіном для саду та дачі

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *