Сучасний будинок без кутів Bauma House

Дизайн інтер'єру цього сучасного будинку в передмісті Стамбула передбачає практично повну відсутність кутів. Інтер'єр резиденції буквально наповнений закругленими формами, плавними лініями, м'якими вигинами та округлими аксесуарами. Високі стелі, велика площа приміщень, вбудоване підсвічування елементів та чудове поєднання декоративних матеріалів створили неповторну обстановку, що нагадує казкові печери. Погляньмо на будинок без кутів.

інтер'єр з прихованим підсвічуванням

Цікаво, що цей архітектурний проект — це не нове будівництво. Існуюча будівля, придбана молодою парою, була повністю реконструйована та перепланована, а всередині були проведені грандіозні роботи зі створення такого незвичайного інтер'єру. Нова конструкція зберігає існуючу висоту, але пропонує додаткове гармонійне розширення площі. Плавні хвилеподібні лінії зорово збільшують простір, оскільки немає чіткого переходу між підлогою та стіною або між стіною та стелею.

будинок без кутів Bauma House - ванна

Особливу роль інтер'єрі грає світло. Дизайнери вбудували м'яке підсвічування практично скрізь - у декоративних елементах інтер'єру, у сходах, балках, нішах, меблях.

будинок без кутів Bauma House - ванна

інтер'єр ванної кімнати з напівкруглими стінами

Дизайн меблів, особливо у вітальні та ванній кімнаті, спеціально обраний, щоб об'єднати різні стилі. Молода пара має колекцію незвичайних сучасних та антикварних предметів меблів, тому в інтер'єрі креативні меблі змішані з цією колекцією. Це привертає увагу на контрасті з гладкою поверхнею стін та стель. Дизайнери успішно змішали декоративну плитку для стін, цементну підлогу, дерев'яні меблі та різні інноваційні ідеї прикраси інтер'єру, які, ймовірно, надихнуть вас на власний проект перебудови будинку чи квартири.

будинок без кутів Bauma House - вітальняА краще вирушайте за натхненням прямо до Стамбула, обравши путівку за посиланням, адже те, що це місто контрастів, знає багато хто. А ось зрозуміти цю фразу можна лише потрапивши до Стамбула!

Bauma чарівний інтер'єр ванної кімнати

Bauma-house екстер'єр

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *