Підвісний будинок письменників від Blank Studio

Чи впливає довкілля на натхнення та творчість? Звичайно, є люди, які черпають ідеї та натхнення в собі і їм абсолютно однаково, в яких умовах створюються шедеври мистецтва. Іншим же креативним особистостям дуже важливими є зовнішні чинники — гарна місцевість із чудовим виглядом, простора комфортна студія чи кабінет, спокій та тиша. Архітектори американської студії Blank Studio спроектували та збудували підвісний будинок якраз для того, щоб художники, письменники та інші представники творчих професій могли б творити у відокремленому та дуже незвичайному місці, яке надихає лише одним своїм зовнішнім виглядом.

підвісний будинок від blank studio

Будинок письменників розташований у мальовничій місцевості Швейцарії. Якщо говорити про альпійські пасторальні пейзажі, то така незвичайна архітектурна споруда, що стоїть на зеленому лужку, спадає на думку в останню чергу. Тим не менш, автори проекту підвісного будинку створили будинок у футуристичному стилі з сильним впливом мінімалізму. Споруда розташована у групі високих колон, що нагадують фантастичний ліс.

підвісний будинок the House of Writing

Резиденція має дві будівлі. У будівлі, що стоїть на землі, знаходяться всі основні приміщення: головний вхід, кухня, вітальня, їдальня, ванна кімната та спальня. В інтер'єрі багато сталі і металу, у тому числі перфоровані сталеві панелі, що пропускають світло і дозволяють мешканцям бачити навколишні краєвиди «крізь стіну».

підвісний будинок House of Writing від blank studio

Але головною родзинкою резиденції, звичайно, є підвісний будинок, що ширяє в повітрі, що висить на тросах бетонного даху між колонами. Це створює відчуття невагомості та легкості, що ще більше підкреслюється розташуванням вікон та використанням матового, прозорого та напівпрозорого скла в обшивці.

інтер'єр the House of Writing

Усередині контраст природного ажурного світла, білого та чорного дерева доповнюють перфоровані металеві перила на сходах, що ведуть до кабінету письменника. На першому рівні підвісного будинку розташована маленька кухонна стіна, туалет, також книжкові шафи. А на другому рівні — свята святих, самотнє спокійне місце, де пишуться шедеври сучасної літератури! Всі вікна тут — матові, що дозволяє денному світлу вільно проникати у приміщення, але при цьому не даючи письменнику можливості відволікатися від справи на вікна. Для споглядання та відпочинку є інші кімнати!

У наших широтах використання такого виду сайдингу як перфорована сталь або матове скло - велика рідкість, але все ж таки виробники надають великий вибір стінового, цокольного сайдингу, вагонки або блок-хауса. Рекомендуємо магазин http://tvklider.com.ua/, де ви зможете придбати не тільки сайдинг, але й водостічні системи, керамічну плитку, ламінат та багато іншого!робочий кабінет у підвісному будинку від blank studio

Фото © blank studio

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *