Смішні дитячі табурети у вигляді тварин

Чи можуть ті самі предмети меблів підходити і для дітей, і для їхніх батьків? Звичайно! Дизайнер Ханна Ернстінг (Hanna Ernsting) переконливо це доводить, пропонуючи дитячі табурети, виконані у вигляді кумедних тварин.

Спочатку дитячі табурети планувалися виключно як підставки для «дорослих» ніг з якоюсь кишенькою, що утеплює. У процесі розробки прийшла ідея зробити цю кишеню у вигляді різних тварин. Ну а коли вийшли перші екземпляри стільчика-слоненя та табуреточки-порося, стало ясно — основними шанувальниками та поціновувачами цих меблів стануть дітки.

дитячі табурети у вигляді слоникаСерія Petstools (Табурети-Домашні тварини) складається з чотирьох тварин, з яких з упевненістю можна впізнати двох – слона та свинку. У двох, що залишилися, можна побачити будь-кого, залежно від вашої фантазії або уяви ваших дітей.

дитяча табуретка - слоник

табуретка - слоникКруглі дитячі табурети на чотирьох ніжках одягнені в пошиті з натуральних матеріалів чохли. Їх легко можна знімати і прати в пральній машинці. Можна пробувати шити своїми руками подібні чохли на дитячі табурети. Таким чином звичайний предмет інтер'єру перетвориться на милий грайливий домашній аксесуар, який викличе усмішку на вашому обличчі щоразу, коли ви розслабитеся і дасте ногам відпочити!

дитячий стільчик у вигляді свинки

Дизайн табуретів виконаний так, що кожній можна надати персонального «виразу обличчя», передати якусь емоцію чи почуття. Достатньо просто підняти/опустити вушка, повернути мордочку, додати складочку і таке інше. Дітям це, напевно, сподобається. Кожен стілець виглядає як домашній улюбленець і, до речі, кожен має своє персональне ім'я. Слоненя дизайнерка назвала Ella, хрюшку — Daisy, сірого звірятка — Erni, а його бежевого друга — Fin.

табуретка для ніг з утеплювачем у вигляді порося дитяча табуретка у вигляді рожевого порося дитячий стільчик у вигляді кумедної тварини дитяча табуретка у вигляді кумедної тварини табуретка для ніг у вигляді тварини смішний стільчик-підставка для ніг ніжки та днище табуретки-слоника

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *