Меблі для дачі із залізних бочок

Ідея, яка втілилася в меблі для дачі Dentelles & Bidons, народилася у французьких дизайнерів Anne та Philippe Guilbaud три роки тому, на звичайному сімейному обіді у заміському будиночку. Саме в цій невимушеній обстановці на свіжому повітрі пару відвідало натхнення поєднати функціональність та естетику, турботу про екологію та користь, давши нове, кольорове та ажурне життя старим залізним бочкам.

меблі для дачі із залізних бочок

Умілі руки французьких дизайнерів перетворили бочки та бідони всіх розмірів на справжні витвори мистецтва! Крісла та столики, буфети та барні стійки, ліхтарі та світильники всіляких кольорів хочеться розглядати та розглядати. Напрочуд тонка робота різаком по металу зачаровує. Ажурні візерунки, немов мережива, покривають усі меблі для дачі із залізних бочок.

бірюзові меблі для дачі із залізних бочок

Здавалося б, меблі зі старої залізної бочки виглядатимуть грубувато. Але ці меблі для дачі доводить протилежне. Стільці та столи створюють враження легень і невагомих, а світильники — ніби сплетені з павутинки. Цікавою особливістю всієї колекції є те, що в темну пору доби будь-який стіл або стілець можна перетворити на світильник, просто помістивши під меблі для дачі джерело світла - лампу або свічку. І тоді вирізані візерунки оживають чарівним світлом, змушуючи по-новому розкрити ці дивовижні творіння.

садові ліхтарики з бляшок

Меблі для дачі та аксесуари Dentelles & Bidons не бояться вологи та іржі завдяки спеціальному покриттю, а значить чудово почуватимуться в саду або у дворі будинку. Звичайно, для більшого комфорту на сидіння та спинку стільців бажано покласти подушки або пошити легкі чохли з наповнювачем. Шафа або барну стійку можна встановити в передбаннику сауни - підвищена вологість їм не зашкодять.

буфет з бляшанки

Рекомендуємо: садовий диван з бляшаної бочки візерунок поблизу світильник із бочки нічник із бочки крісло-світильник із бочки ліхтарик з бляшаної бочки

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *