Компактний диван трансформер у вигляді орігамі

Стародавнє мистецтво орігамі — складання фігурок з паперу, своїм корінням сягає ще за часів Стародавнього Китаю. Але й зараз орігамі надихає дизайнерів та художників на незвичайні творчі рішення. Японський меблевий дизайнер Yumi Yoshida створив диван трансформер, який не тільки нагадує зовнішнім виглядом фігурку орігамі, а й повністю відповідає основним принципам цього виду мистецтва. 

Origami Sofa – унікальний диван трансформер, покликаний відповідати сучасному мінливому ритму життя та обмеженому житловому простору міських квартир. Панелі дивана, виготовлені з тонкого, але щільного штучного матеріалу, оздоблені тканиною та розділені згинами. Згини нагадують, де і як скласти полотно, щоб зібрати повноцінний диван трансформер.

диван трансформер у вигляді орігамі

Незважаючи на хисткість, диван досить надійний і запросто витримає вагу двох-трьох сидячих людей, але головне - правильно зібрати! У розкладеному вигляді диван трансформер перетворюється на килимок, на якому приємно просто валятися, читати книгу, працювати чи грати з друзями на настільні ігри. Килим можна скласти ще кілька разів і компактно помістити його в шафу або під ліжко до запитання. Таким чином, досить легко вирішується питання додаткового місця для сидіння або спального місця для гостей у невеликій квартирі. За бажання складеного килимка можна брати з собою на пікнік і, під здивовані вигуки друзів, звести «з нічого» зручний диван трансформер на природі, з видом на захід сонця, ліс або озеро.

диван трансформер орігамі від Yumi YoshidaКомфорт та затишок у будинку не в останню чергу залежить від вибору сонцезахисних та декоративних завіс на вікна. Мережа інтер'єрних салонів пропонує не просто купити штори на http://gardiniya.com/, але вибрати ексклюзивний дизайн, який подарує гармонію та тепло вашому інтер'єру.

диван трансформер, що розкладається, як орігамі диван-трансформер Origami Sofa диван, що розкладається в плоский мат

диван - килим Origami Sofa диван Origami-Sofa у складеному вигляді

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *