Диван з автомобіля в стилі бароко

Творча співпраця між шанувальником вінтажних автомобілів Andrea Colombo та аматоркою гламуру із кристалами Swrovski Linda Assandri призвела до появи ексклюзивного предмета меблів – дивана Beetle Armchair. Дизайнерський дует зі студії ZAC Glamour Design втілив у життя оригінальний підхід до створення меблів, поєднуючи елементи у стилі бароко та частини справжніх автомобілів знакових марок.

диван з автомобіля в стилі барокоГламурний диван з автомобіля, представлений на фотографіях, зроблений із крил старого автомобіля Volkswagen Beetle MY1968 та оббитого шкірою крісла. Стеганий ромби на спинці сидіння прикрашені справжніми великими кристалами Swarovski. Ажурні ніжки та оздоблення спинки виконані в стилі бароко із посрібленого або позолоченого металу. Для особливих цінителів шикарних та дорогих виробів дизайн-студія пропонує виконати елементи оздоблення повністю із срібла чи золота! Звичайно, у такому виконанні диван з автомобіля стає не просто предметом меблів, а дуже дорогим аксесуаром.

диван з автомобіля Beetle з елементами барокоСтильний диван з автомобіля також може бути світильником у вечірній час. Фари та сигнали повороту оснащені LED-лампочками. Живлення можливе як від мережі, так і від акумуляторів.

гламурне шкіряне крісло з автомобіля Жук

Beetle добре впишеться в інтер'єр сучасних стилів модерн, нео-бароко, класицизм, еклектика. Ідеальним місцем для такого крісла стане заміський клуб, маєток, сучасна квартира, місця проживання та дозвілля.

крісло в стилі бароко з бампера автомобіля елементи бароко на спинці крісла Beetle Armchair справжня фара як деталь крісла Beetle Armchair

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *