Модульні стелажі від Erik Olovsson & Kyuhyung Cho

Ми звикли розміщувати речі у квадратних чи прямокутних просторах. Прямолінійні полиці дозволяють легко організувати та розмістити предмети різних форм та розмірів, але нестандартне мислення за рамками (у прямому значенні слова) може бути оригінальним та несподіваним. Дизайнери Erik Olovsson і Kyuhyung Cho були зацікавлені в дослідженні відносин між об'єктом і простором, в якому він знаходиться, щоб в результаті створити модульні стелажі як унікальний будинок для предметів, що там живуть.

фігурні модульні стелажі ROOM

Модульні стелажі The Room Collection складаються з 25 окремих дерев'яних блоків із виїмками різних геометричних форм. Система нагадує дитячий конструктор, з якого можна будувати будиночки, замки та інші споруди. Принцип меблевої системи такий самий - ви самі складаєте стелаж, тумбу, полицю або просто оригінальну скульптурну композицію для вашого інтер'єру.
фігурний модульний стелаж ROOM

Якщо зібрати всі елементи системи воєдино, то вийде або високий модульний стелаж, або довгаста відкрита шафа з безліччю різних геометричних порожнин. Кожен блок був натхненний якимсь предметом, наприклад, зигзагоподібний задумувався дизайнерами для планшетів, смартфонів або книг, блок у вигляді будиночка — для пляшок вина, блок із трикутною основою призначений як закладка для відкритої книги. Але варіанти, звичайно, не обмежені, і конкретний користувач може визначити призначення кожної форми. Процес розміщення предметів у системі стає схожим на головоломку, яка кидає виклик як естетичним, так і практичним міркувань.

фігурний модульний стелаж ROOM

Блоки зроблені з дерева сосни, відполіровані та покриті безбарвним лаком. Природна фактура дерева чудово видно. Такі модульні стелажі добре виглядатимуть у приміщенні з обробкою з натуральних матеріалів, на підлозі, покритій паркетною дошкою або керамічною плиткою. Та й за стилем меблі з блоків впишеться в будь-який сучасний інтер'єр.

фігурний модульний стелаж ROOM фігурний модульний стелаж ROOM фігурні модульні стелажі ROOM фігурний модульний стелаж ROOM фігурний модульний стелаж ROOM фігурний модульний стелаж ROOM фігурний модульний стелаж ROOM

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *