Золотий інтер'єр кухні: ідеї та натхнення

Золото здавна вважається ознакою високого становища, статусу та багатства. У тому числі його використання в інтер'єрі. Але до всього потрібно підходити з почуттям міри та смаку, адже якщо в одязі та аксесуарах або в приміщенні є дуже багато золотого блиску, то це часто виглядає вульгарно, пішло і несмачно. Стильний золотий інтер'єр можна зробити для будь-якого приміщення, але сьогодні мова піде про кухню. 

Кухня в багатьох будинках — центральне приміщення, де не тільки готують і їдять, а й збираються за столом для сімейних вечорів або посиденьок з близькими друзями. Чому б не додати відтінки сонця та блиск благородного металу в інтер'єр кухні? Золоті тони можуть бути як домінантними, так і бути у вигляді легких акцентів і штрихів. Оформляючи оздоблення стін, підлоги або стелі в золоті, меблі та аксесуари найкраще використовувати матові спокійні відтінки. Діє і зворотне правило, якщо колір обробки не має і натяку на золотистий блиск, то можна сміливо вибирати меблі та аксесуари із золотими деталями.

золотий інтер'єр кухні

жовто-золотий інтер'єр кухні

Золотий інтер'єр кухні, який буквально купається в золоті, виглядає шикарним, гламурним і навіть зухвалим, але все ж таки настільки оригінальне дизайнерське рішення, виконане акуратно і з розумом, здатне зігрівати теплим сяйвом, радувати око і піднімати настрій! Золоті кольори можуть бути різною насиченістю та мати різні відтінки. Можна вибрати як інтенсивне золото, так і холодніший металевий відтінок.

золотий інтер'єр кухні

М'якший варіант золотого інтер'єру кухні - окремі елементи оздоблення стін або предмети меблів, а також світильники, посуд, сантехніка та інші аксесуари. У класичному варіанті основні фасади меблів виконані в спокійних або нейтральних тонах, а золотими є тільки оздоблювальні елементи.

кухонний інтер'єр в чорному та золотомуінтер'єр кухні із золотими акцентами

Золотий блиск може асоціюватися з іскрами вогню, тому одне з найбільш підходящих місць для золота — над варильною поверхнею, як керамічний або скляний фартух. У вишуканому інтер'єрі техніка не може бути дешевою чи неякісною, тому до її вибору варто підходити відповідально.

золотий фартух над плитою на кухні

інтер'єр кухні із золотими деталями

золотистий інтер'єр кухні

Золото не обов'язково має впадати в очі і бути кричащим, це можуть бути легкі штрихи та ледь помітні акценти. Змішувач над раковиною, ручки шаф, посуд або навіть золотисті облямівки на тарілках неймовірно освіжають інтер'єр і привносять дещицю тепла та сонця.

золотисті штрихи в інтер'єрі кухні
сантехніка золотого кольору

золотий посуд для інтер'єру кухні

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *