Світильник своїми руками з фотоапаратів та слайдів

Якщо ви професійний фотограф або просто захоплюєтеся фотографією, якщо ви роздумуєте, що ж подарувати другу-фотографу, якщо у вас є кілька старих непотрібних фотокамер і з десяток забутих слайдів, якщо в інтер'єрі гостро не вистачає настільної лампи, то цей майстер-клас як зробити світильник своїми руками – для Вас!

світильник своїми руками з фотоапаратів та слайдів

Щоб зробити фото - світильник своїми руками, знадобляться:

  • три старі неробочі фотокамери, які не шкода використовувати як ніжку для лампи;
  • лампа, деталі якої можна використовуватиме створення нового світильника;
  • суперклей або холодне зварювання;
  • кольорові слайди чи негативи;
  • картонні рамки для слайдів;
  • дірокол;
  • металеві кільця-конектори;
  • каркас абажура або металеве кільце.

настільний фото світильник своїми рукамиНасамперед слід зайнятися з'єднання трьох фотокамер між собою. Можна їх склеїти за допомогою суперклею, але є надійніший спосіб. Холодне зварювання призначене для міцного, надійного і герметичного з'єднання деталей з металу, скла, бетону, каменю, пластику і т.д. Очистіть від пилу, знежиріть та обробіть наждачкою місця з'єднання камер між собою. Потім приготуйте суміш за інструкцією, що додається до холодного зварювання. Нанесіть фотокамери на поверхню.

холодне зварювання для зварювання фотокамерСтягніть камери джгутом і залиште 15-20 хвилин або на час, вказаний в інструкції до засобу.

три фотокамери для ніжки світильника

Ніжку від старої лампи зі шнуром живлення, вимикачем, патроном та всією необхідною начинкою за допомогою того ж холодного зварювання з'єднайте з трьома фотокамерами.

лампа з фотокамер своїми руками

Тепер займіться плафоном. У нашому випадку у цій ролі виступив каркас від старого абажура. Вибрані кольорові слайди або негативи помістіть у картонні рамки. Маленьким дірколом зробіть отвори по кутах слайдів. Потім з'єднайте конекторами всі слайди в одне полотно.

абажур із слайдівабажур із слайдівПрикріпіть готове полотно слайдів на металевий каркас.

абажур для фото-лампи зі старих слайдів

DIY настільна лампа з фотокамер та слайдів

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *