Переваги використання крапельного поливу

Якщо ви захоплюєтеся садівництвом та городознавством, то, напевно, зіткнулися з проблемою організації рівномірного поливу на всій території насаджень. Навіть у дощовому кліматі природних опадів може бути недостатньо для деяких вологолюбних рослин. Наприклад, деревце інжиру потребує щоденного рясного поливу, щоб воно плодоносило хоча б 1 раз на сезон. Якщо ваша ділянка для ведення садівництва більше 1 сотки землі, поливати її за допомогою лійки буде проблематично. Найкраще для цих цілей підходить крапельний полив, Який рівномірно розподіляє вологу між усіма рослинами, підвищуючи загальну врожайність всього городу.

Як це працює?

Краплинний полив являє собою трубоподібний канал, яким через невеликі отвори, розташовані по всій довжині, подається вода. Доповнюють конструкцію трубка для поливу та фітинги (з'єднувальні вузли для формування схеми зрошення).

Плюси такої системи поливу

  • Економія коштів. На відміну від поливу вручну з використанням лійки, крапельна система зрошення витрачає набагато менше води. Це дозволяє заощадити на оплаті комунальних рахунків.
  • Відсутність додаткового догляду. Система крапельного поливу стійка до заморозків та рясних опадів, її не потрібно розбирати/збирати протягом усього дачного сезону.
  • Автономність. Регулювати натиск і напрямок подачі води можна парою простих рухів. Система абсолютно автономна і не потребує постійного спостереження.
  • Доступна ціна. Ми вже говорили про економію на оплаті комунальних рахунків. Крапельна система зрошення окупає себе вже за кілька місяців експлуатації.
  • Практичність. Якщо ваш город розширився або змінив свою форму, крапельну систему поливу легко пересунути з місця на місце.

Handmadeidea.com.ua рекомендує заглянути в інтернет-магазин agreemarket.com.ua, тут представлені такі популярні бренди систем крапельного зрошення, як: Santehplast, Irritec, Metzerplas та інші. Купуючи систему зрошення цих брендів, ви можете бути впевнені у її надійності, ефективності та довговічності. Великі бренди дбають про свою репутацію, особливо якщо їхня спеціалізація досить вузька, тому не економлять на якості комплектуючих та сполучних елементів трубоподібних каналів.

Втомилися бігати з лійкою від грядки до грядки? Спробуйте краплинну систему зрошення та відчуйте всі переваги її використання на власному досвіді.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *