Ліжко із робочою зоною The Living Cube

Німецький дизайнер Till Koenneker, який проживає в Швейцарії, переїхав у невелику (за швейцарськими мірками) квартиру-студію, де не було ніяких меблів для роботи, відпочинку та зберігання речей, яких дизайнер мав чимало. Так з особистої потреби виникла ідея створити предмет меблів багатофункціонального дизайну, який охоплюватиме кілька потреб людини в житловому просторі. У результаті вийшло ліжко з робочою зоною, яке можна назвати і шафою, і кабінетом, і стелажем.

Метою дизайнера було зосередитися на практичності та функціональності системи, пропускаючи будь-які непотрібні елементи. В результаті вийшла меблі класичного дизайну, яка підійде для будь-якого простору та життєвої ситуації. Адже наше житло зазвичай не гнучке, але ми можемо переосмислити простір та інтер'єр для комфортного проживання. Корисні меблі повинні адаптуватися до потреб конкретного користувача.

горище ліжко з робочою зоною the living cube

Перше ліжко з робочою зоною The Living Cube, зроблене для квартири дизайнера, поєднує кілька необхідних функцій і житлових зон. По суті це варіант концепції «будинок у будинку». На фронтальній стороні куба розташовані стелаж для книг, ніша для телевізора, вішалка для верхнього одягу, полиці для головних уборів та взуття. На «даху» розташовується спальне місце, куди забратися можна за допомогою приставних металевих сходів.

ліжко з робочою зоною

ліжко з робочою зоною the Living Cube

Найцікавіше заховано всередині. Невеликі, ледь помітні двері ведуть усередину куба, де можна влаштувати вбиральню, робочий кабінет, бібліотеку, домашній кінотеатр або ще одне спальне місце. Важливо, що цей невеликий простір буде окремим та закритим. Таким чином, навіть в однокімнатній квартирі можна буде усамітнитися у своєму куточку.

ліжко з робочою зоною для невеликих просторів

мультифункціональні меблі living cube для невеликих просторів

ліжко з робочою зоною під нею

ліжко горище з робочою зоною для дорослих

Таке ліжко з робочою зоною здається об'ємним і створюється враження, ніби за її допомогою зробити маленьке приміщення більш просторим буде складно. Тим не менш, завдяки функціональному використанню кожного квадратного сантиметра куба, ми звільняємо решту місця від необхідності встановлення шафи, ліжка, стелажу і так далі. Дизайн куба динамічний і легко настроюється, замовник може отримати меблі з тим набором поличок, шаф і функцій, які підійдуть саме для його квартири.

ліжко горище з робочою зоною

горище ліжко з шафою та полицями

горище ліжко з шафою та полицями

креслення ліжка з робочою зоною та полицями

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Одна думка про “Кровать с рабочей зоной The Living Cube”

  1. Надежда

    Для цього на жаль потрібні стелі 3.5-4 метри… сама кімната під ліжком 2 метри приблизно+перегородка+ліжко плюс більше метра простору над ліжком.
    а так ідея хороша

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *