Дерев'яна закрита ванна шафа

У Фінляндії сауна має давні традиції і є невід'ємним атрибутом сучасного суспільства. Голландський дизайнер Anna van der Lei не забула традиції та створила свою компактну версію фінської сауни. У цьому варіанті не потрібно мати багато місця для розміщення сауни: вбиральня, меблі для ванної і простір для купання об'єднані в одну велику шафу з дерева модрини. Така закрита ванна – сауна багатофункціональна та економить простір.

дерев'яна закрита ванна - шафа

У дизайнера Anna van der Lei залишилися яскраві спогади з дитинства, пов'язані із сауною у фінському літньому будиночку на березі озера, оточеного чудовою природою. Це було місцем спокою, відпочинку та розслаблення. Тоді дівчинка зрозуміла, що сауна — це більше ніж просто купання чи парилка: чудовий краєвид на ясні чисті води, дерев'яна конструкція із запахом дерева, лише звуки природи, змішані з тишею. Це було не лише фізичне, а й психологічне відновлення.

оригінальна дерев'яна закрита ванна - шафа

Закрита ванна наповнюється гарячою водою, дерев'яні планки під впливом вологи та температури розширюються, стають водонепроникними і не випускають пари з кабінки, коли всі двері зачинені. Паріться ви, вдихаючи хвойні аромати нагрітого дерева, пропарюється і висить тут же одяг, що мало велике значення для гігієни в минулі століття, та й зараз зайвим не буде. Двері в передній та задній частині шафи можуть бути повністю відчинені для доступу повітря.

оригінальна дерев'яна закрита ванна з шафою

Така закрита ванна може стати цікавою ідеєю організації сауни десь на дачі чи заміському будиночку. Хоча й у міській квартирі такому варіанту може знайти місце! Можна навіть зробити щось подібне своїми руками. Звичайно, витісати і зробити водонепроникну ванну з деревини може бути складно, це ціле ремесло, а ось приробити до існуючої ванни «шафа» цілком під силу багатьом!

дерев'яна закрита ванна з шафою

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *