Що зробити зі старих ременів: плетені меблі

Шкіряні та тканинні ремені, на жаль, мають властивість зношуватися та виходити з моди. Але не поспішайте їх викидати! Більше того, заберіть непотрібні старі пояси у друзів, знайомих чи пошукайте на барахолках. Використовуючи їх, ви зможете відреставрувати стільці зі зламаними сидіннями або столик без стільниці, а також вирішити питання, що зробити зі старих ременів!

chair-old-belt-01

Нерідко буває, що саме сидіння стільця першим непридатне, але сам каркас залишається ще досить міцним і презентабельним. Це ж стосується невеликих кавових і журнальних столиків, в яких стільниця вийшла з ладу, але підстіль здатне прослужити вірою і правдою ще дуже довго. Що стосується основного матеріалу для плетіння, то це можуть бути ремені як з натуральної шкіри, так і зі шкірозамінника або текстилю. Хоча переважно використовувати все ж таки шкіряні, так меблі набудуть вишуканий стиль, та й прослужать довго.

Можна також використовувати міцні стрічки з капронових волокон, наприклад стропи. Для роботи вибирайте матеріал досить жорсткий на розтягування, еластичні ремені або стрічки не підійдуть, оскільки сидіння провалюватиметься навіть під невеликою вагою. В середньому для подібного проекту знадобляться 20-25 ременів, можна різних кольорів та відтінків, але, бажано, приблизно однакової ширини.

старі ремені використання повторне

При бажанні або необхідності меблі перед плетінням можна привести до ладу, відчистити від старої фарби та заново пофарбувати. Потім підготуйте ремені для роботи – відріжте від них металеві пряжки та випряміть заломи. Прибийте до внутрішньої сторони рамки перший ряд ременів. Для кріплення можна використовувати саморізи з широким капелюшком або цвяхи.

ремені з внутрішньої сторони стільця зворотний бік - кріплення ременів до рами стільцяДобре натягніть кожний ремінь, загорніть за раму та надійно прикріпіть зі зворотного боку рами. Відстань між рядами залишайте достатню для того, щоб можна було простягати поперечні ремені при подальшому плетінні. Наступний ряд прикріпіть до перпендикулярної сторони рами випорожнення, а потім кожен ремінець протягуйте під і над уже натягнутими рядами ременів.

плетіння шкіряними ременямиЯк варіант можна прибивати відразу не всі ремені на одній стороні, а прикріпити посередині 4-5 ременів і плести поперечні через них. Потім вплести відсутні.

chair-old-belt-05 chair-old-belt-06Ще що зробити зі старих ременів? Подібним чином можна перетворити старий журнальний столик без стільниці на лавку для ніг або отоманку. У цьому проекті всі пояси однотонні, чорного або коричневого кольору, і лише один пояс навмисно вплетений яскравий.

ottoman-old-belts-01

Такий оригінальний предмет меблів, зроблений своїми руками, напевно, стане улюбленим в інтер'єрі. Шкіряні ремені нейтральних або теплих відтінків гармонійно перегукуватимуться з дерев'яними елементами інтер'єру, додавши трохи «потертого» шику та вишуканого вінтажу.
ottoman-old-belts-02 ottoman-old-belts-03 ottoman-old-belts-04

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *