Багатофункціональні меблі: стіл, стілець та тумба в одному

Мешканці малогабаритних квартир, куди просто не поміщаються всі необхідні меблі, вже давно звикли використовувати один предмет як інший або навіть кілька інших речей. Часто журнальний столик перетворюється на обідній, стілець стає полицею для книг і журналів, а на тумбочці можна сидіти.

багатофункціональні меблі Condolisa Table

Спеціально для мешканців маленьких квартир корейські дизайнери Teddy Luong та Dennis Cheng створили універсальний предмет меблів, який може бути тумбочкою, столом, табуреткою.  Багатофункціональна тумбочка - стіл виглядає як акуратний, невеликий куб з прорізами, виїмками та кришкою, що знімається. Таким чином, можна уникнути звичайного безладдя в невеликій кімнаті, помістивши всередину книги, журнали, іграшки та іншу дрібницю, яка повинна бути під рукою, але не під ногами.

стіл-тумба Condolisa Table

Оригінальний стіл-тумба, що отримав назву Condolisa Side Table, зроблений з твердих порід деревини та пофарбований у білий матовий колір. Купити його можна на сайті panik-design за чималі гроші. А можна спробувати зробити таку багатофункціональну тумбу своїми руками із дерев'яних та фанерних панелей.

табуретка-стіл Condolisa Table

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *