Кухонні дощечки у вигляді країн та штатів

Кухонна дошка для оброблення та нарізки може бути не тільки функціональною необхідністю, а й оригінальною окрасою кухонного інтер'єру.

Просто квадратна або кругла дерев'яна дошка нудна і нецікава, інша справа — дощечки, що точно повторюють континенти, країни або окремі штати!

обробна дошка Австралія, AHeirloom

Американська сімейна пара Amy і Bill (дует AHeirloom), архітектори за освітою, із задоволенням та любов'ю створюють кухонне начиння та посуд. У колекції дизайнерів - всі штати США, вирізані з різних сортів деревини з обов'язковим атрибутом - маленьким серцем на кожній обробній дошці. Зараз серія кухонних дощечок виходить за межі американського континенту і нарізати хліб із овочами вже можна на Австралії, Франції, Італії чи Німеччині.

кухонна дошка Італія

Ох, скільки ще можна створити колекцій дощечок, знаходячи натхнення та ідеї на географічних картах! Країни, області, міста, моря, озера, острови ... Так що якщо ви вмієте працювати з деревом і із задоволенням вирізуєте вироби, беріть ідею на озброєння і зробіть своїми руками такі незвичайні дошки з обрисами улюблених країн!

дерев'яна дошка Франція

обробна дошка Німеччина, AHeirloom

А ось кілька відомих штатів Америки:

Флорида, Арканзас, Техас, Аляска.

кухонні дошки - штати Лонг Айленд, Меріленд, Нью Йорк і Сіва Кароліна.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *