Нестандартний матрац з прорізами для обіймання

Що може бути приємніше притиснутися до коханої людини, обійнятись і солодко заснути? Зазвичай, це приємно і здорово перші кілька хвилин. Потім стає незручно обом - то тисне спину, то німіє рука, і в результаті доводиться приймати зручніше положення, вже не обіймаючись і навіть не притискаючись ... Нестандартний матрац для обіймів Cuddle Mattress дизайнера Mehdi Mojtabavi дозволяє обійматися парам як завгодно довго без відчуття дискомфорту.

нестандартний матрац з прорізами для обіймання

Замість типової цільної конструкції нестандартний матрац складається з великого тришарового пінополіуретанового блоку в середині для тіла, а зверху і знизу матраца розташовані близько 10 широких смуг з того ж матеріалу. Прорізи між блоками-смужками дозволяють сплячим простягати руки під тілами один одного без оніміння кінцівок.

нестандартний матрац з прорізами

У прорізі нижньої частини матраца зручно просовувати п'яти або пальці ступнів. Також завдяки такій конструкції підтримується рівне положення хребта, коли сплячий лежить на боці або на животі. Такий нестандартний матрац з прорізами підходить не тільки парі, що обіймається, але і одинакам, дозволяючи приймати будь-яке зручне положення під час сну. Він буде корисним і людям з травмами плеча або рук, у тому числі в гіпсі, знову ж таки завдяки можливості прийняти зручну позу і при цьому помістити травмовану кінцівку у проріз.

нестандартний матрац з прорізами для обіймання

Дизайнер уже виграв кілька нагород за такий корисний концепт. Прототип матраца успішно пройшов випробування сплячими людьми і вже запущено у виробництво.

зручний матрац для пари

зручний матрац для пари

зручний матрац для пари

зручний матрац для пари

зручний матрац для пари

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Думки 2 про “Нестандартный матрас с прорезями для обниманий”

  1. Кен

    Це круто вже хочу

  2. Ирина

    А яку постільну білизну на неї потрібно стелити?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *