Як оновити диванну подушку, використовуючи лише маркер

Просто та легко оновити диванну подушку, використовуючи маркер для тканини. Точніше, ми працюватимемо з наволочкою від подушки. Звичайно, ви можете розписати подушку як забажаєте, але сьогодні ми покажемо невеликий майстер-клас з надання наволочці абстрактно-друкарського вигляду!

як оновити диванну подушку за допомогою маркера

Зазвичай наволочки диванних подушок ми перемо не так часто, та й «заношуються» вони не так швидко, як постільна білизна. Тому малюнок, зроблений маркером для тканини, триматиметься довго. В принципі, якщо ви правильно нанесете візерунок і закріпите його на тканині, а потім пратимете наволочку при температурі не вище 40°, то малюнок залишиться яскравим і свіжим.

Матеріали для оновлення диванної подушки:

  • маркер для тканини (придбати можна у численних інтернет-магазинах, що торгують фарбами для розпису тканин та інших поверхонь);
  • папір, олівець, ножиці;
  • шпильки;
  • наволочка.

як оновити диванну подушку за допомогою маркера.

Як розмалювати подушку маркером?

? Крок 1. На комп'ютері (у Word, Photoshop або іншій програмі на ваш смак) зробіть напис. Розмір шрифту повинен бути 1 до 1, тобто такий розмір літер і буде використовуватися при розписі подушки. Роздрукуйте листи та виріжте літери.

? Крок 2 Наволочка має бути чистою і сухою. Якщо наволочка зшита з тонкого матеріалу, то покладіть всередину листок картону, щоб маркер не просочився на зворотний бік.

? Крок 3 Помістіть вирізані паперові літери на середину наволочки і прикріпіть шпильками по краю.

як оновити диванну подушку за допомогою маркера - майстер-клас

? Крок 4. Починайте малювати пунктирні лінії в одному напрямку. Почніть з краю літери та ведіть лінії до краю наволочки. Не намагайтеся малювати ідеально та не потрібно використовувати лінійку. Принадність такого малюнка якраз у тому, що видно всі нерівності.

? Крок 5. Потім виберіть інший напрямок та продовжуйте малювати пунктирні доріжки. Літери при цьому залишаються незамальованими.

як оновити диванну подушку за допомогою маркера - майстер-клас

? Крок 6 Коли ви закінчите малюнок, закріпіть його так, як рекомендує виробник маркера (праска або просушка на повітрі щонайменше 48 год).

як оновити диванну подушку за допомогою маркера.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *