Шпаківня із пластикової пляшки у вигляді будиночка

Португальські дизайнери зі студії Colectivo da Rainha замислилися над питаннями забруднення довкілля пластиковими відходами людської діяльності. Спільно з португальською компанією, що продає питну воду в пластикових пляшках, дизайнери шукали цікавий спосіб переробки тари та перетворення її на корисний для природи предмет. І знайшли! Великий сулія після обробки може перетворитися на шпаківню з пластикової пляшки з сідалою для пташок. дати притулок невеликим пташкам, перетворившись на шпаківні.

шпаківня із пластикової пляшки з сідалою

Після кількох експериментів з пляшками, дизайнери зупинилися на тепловій обробці пластику, завдяки якій сулія може приймати будь-яку форму, наприклад, будиночка, що дуже підходить для шпаківні. Шийка служить входом у будиночок, а ручка для транспортування — сідалою для пернатого мешканця.

будиночок шпаківня із пластикової пляшки

Цікаво, що цю ідею та спосіб її реалізації дизайнери віддали групі безробітних товаришів, які таким чином позбавляють місто пластикової тари, роблячи пташині будиночки, а також заробляють собі на життя, адже найкращі з їхніх шпаківень успішно продаються.

шпаківня з пластикової пляшки

шпаківня з пластикової пляшки

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *