Оригінальні кімнатні рослини без горщиків

Простір, у якому ми живемо, об'єкти та люди, якими ми заповнюємо простір, допомагають нам виразити себе. Вони часто роблять життя більш насиченим і перетворюють мрії на реальність. Але в той же час, коли відчиняються одні двері, одночасно зачиняються інші, обмежуючи наше зростання. Художниця Diane Scherer досліджує відносини між зростанням та обмеженням, вирощуючи оригінальні кімнатні рослини «Nurture Studies» («природознавство, дослідження вирощування, зростання, виховання»).

оригінальні кімнатні рослини без горщика

Художниця садила насіння рослин у вази та глеки різних форм і розмірів, наповнені ґрунтом, і спостерігала за їх ростом понад півроку. Коли рослини виросли і почали цвісти, Diane прибрала вази, оголивши ґрунт із корінням. Розвинена коренева система зайняла весь можливий простір усередині судини і набула його форми. Коли обмеження у вигляді вази було прибрано, коріння продовжувало тримати початкову форму разом із ґрунтом. Це і є тонка алюзія до обмежень у житті людей.

оригінальні кімнатні рослини без вазону

Художниця не намагалася прикрасити оригінальні кімнатні рослини та залишила композиції такими, якими вони є, тобто зі слідами в'янення квітів та листя. Фотографії зроблені на піку життя квітів, перед періодом поступового в'янення. Філософський зміст такий: життя - це постійне зростання і розвиток, як тільки людина припиняє розвиток, вона зникає.

оригінальні кімнатні рослини без вази

На початку шляху посудина з ґрунтом необхідна, щоб посадити зерно. Потім початкова судина стає на заваді подальшого розвитку — прекрасна метафора нашому житті.

оригінальні кімнатні рослини без судини

кімнатні рослини без горщиків

рослини з ґрунтом без горщика nurture studies

рослини з ґрунтом без горщика nurture studies

рослини з ґрунтом без горщика nurture studies

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *