Чому зникло харчування квадроцикла?

Харчування квадроцикла може зникнути з різних причин. Якщо таке трапилося в дорозі, можна спробувати завести двигун. Для цього потрібно знайти причину поломки та усунути її. Водій повинен мати з собою набір запчастин та простий інструмент для ремонту транспортного засобу далеко від дому. Деякі проблеми можна усунути лише у майстерні. Щоб

Первинна діагностика

Якщо квадроцикл не має живлення, причина може бути проста. Перш ніж приступати до складної діагностики, потрібно почати просто. Варто перевірити таке:

  1. Достатня кількість палива. Якщо немає харчування на квадроциклі, необхідно перевірити рівень бензину в паливному баку. Потрібно відкрутити кришку та подивитися, скільки палива залишилося у квадроциклі.
  2. Заряд акумулятора. Система живлення на квадроциклі залежить від заряду батареї. Якщо акумулятор сів, стартер не провертатиметься. Потрібно зарядити батарею. Згодом акумулятор може розряджатися швидше. Тому потрібно замінити її перед початком нового сезону. Подібне часто потрібне після розконсервації транспортного засобу.
  3. Натиснуто кнопку STOP. Іноді водії глушать двигун цією кнопкою. Щоб двигун знову можна було завести, кнопку потрібно повернути в початкове положення. Через неуважність деякі водії не роблять цього. У результаті двигун не заводиться, а квадроцикл привозять в автосервіс.
  4. Не підключено чека аварійної зупинки. Деякі моделі комплектуються чекою аварійної зупинки, яка пристібається до водія та квадроцикла. Якщо перший випадає з сідла, мотовсюдихід зупиняється, тому що девайс вилітає разом з ним. Потрібно підключити чеку, щоб завести двигун.

Якщо з акумулятором, рівнем палива та пристроями зупинки все гаразд, потрібно перевірити інші компоненти, що впливають на систему живлення квадроцикла.

Інші можливі причини

Якщо зникло харчування на квадроциклі, найчастішими причинами стають такі поломки:

  • Система запуску. Якщо акумулятор заряджений, перевірте працездатність системи запуску. Іноді виявляється, що з ладу вийшло реле, що знаходиться під сидінням. До нього підведено 2 кабелі. Потрібно замкнути контакти викруткою. Якщо після цього двигун завівся, слід замінити реле.
  • Запобіжник. Цей компонент може перегоріти, що видно неозброєним оком. Запобіжник зазвичай знаходиться поруч із акумулятором. Якщо поломка сталася далеко від будинку, замість запобіжника можна вставити відрізок дроту. Це роблять у крайньому випадку, тому що можна спалити інші компоненти мотовсюдихода.
  • Комутатор. Це вузол, з якого до котушки запалення виходять дроти. Вирішити проблему можна лише у майстерні.
  • Свіча запалювання. Якщо вона брудна, обірваний свічковий дріт, квадроцикл не можна завести. Потрібно перевірити наявність іскри. Свічку викручують, вставляють у свічковий ковпачок, прикладають металом до двигуна. Якщо після натискання на стартер з'являється іскра, потрібно замінити свічку, якщо ні – провід обірваний чи зламалася котушка.

Надійна мототехніка продається в інтернет-магазині Двако Мото, де можна замовити квадроцикли, мопеди, скутери, мотоцикли та інші транспортні засоби з електромотором. Мототехніка проходить передпродажну підготовку, одразу готова до експлуатації. Гарантія на всі моделі складає 1 рік, що зменшує витрати на обслуговування техніки в цей період.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *