Поширені несправності пральних машин: як упоратися з поломкою

Коли виходить з ладу пральна машина – це серйозна проблема. Але не варто панікувати – багато несправностей може бути виправлено власником техніки самостійно. Тема нашої статті – найпоширеніші проблеми з пральними машинами, які можна усунути самостійно.

Пральна машина більше не набирає води

Не поспішайте кликати фахівця – спочатку перевірте кран подачі води, чи він не перекритий. Можливо, деформувався шланг, що підводить – це теж легко виправляється. Іноді засмічується фільтр. Щоб його прочистити, треба відкрутити шланг подачі води, потім дістати сіточку і ретельно промити. Міг зламатися заливний клапан – у такому разі необхідна його заміна. Придбати запчастини на пральні машини сьогодні не проблема, але робити це краще не з рук, а у спеціалізованих магазинах.

Вода у пральній машині не гріється

Зазвичай причина у неполадках теплоелектронагрівача. Він ламається через замикання внаслідок перепадів напруги просто через те, що довго експлуатувався. На поверхні Тена з'являється накип, через це теплообмін погіршується, а стан деталі стає гіршим. Придбати теплоелектронагрівач можна в магазині запчастин, а ось міняти краще доручити фахівцю.

Барабан у пральній машині більше не обертається

Досить часта поломка. Причин може бути кілька:

  • злетів чи деформувався ремінь приводу;
  • між баком та барабаном виявився сторонній предмет
  • вийшов із ладу електронний модуль;
  • зламався двигун.

Проблему можна спробувати усунути самотужки. Для цього треба спершу перевірити хід барабана, провернути його назад чи вперед. Якщо він не обертається, значить між баком та барабаном є якась стороння річ. Також можна зняти стінку машини та візуально оцінити стан ременя приводу. Якщо зламався двигун – самостійно ви його не полагодите, можна випадково створити ще більші проблеми.

Під пральною машиною почала накопичуватися вода

У цій ситуації треба оглянути шланги на стиках та у місцях згину. Якщо вони потріскалися, необхідна заміна деталей, що схуднели. Вода може підтікати через те, що зносилася гумова манжета дверцят люка. Щоб уникнути подібних ситуацій, треба регулярно провітрювати барабан. Якщо з такою проблемою ви зіткнулися при використанні нової техніки – відправляйте її в сервісний центр.

Як уникнути поломок?

Навіть техніка високої якості в якийсь момент вийде з ладу. Зате можна максимально збільшити термін служби своєї пральної машини. Для цього необхідно:

  • встановити техніку на рівну поверхню;
  • не перевантажувати її білизною;
  • використовувати пральний порошок у дозуванні.

Якщо машина стоятиме стійко – це не тільки збільшить термін її експлуатації, але й зробить її комфортнішою – шуміти техніка буде менше. Інструкцію вивчіть уважно – у ній має бути вказано максимальний обсяг завантаження барабана. Бажано регулярно використовувати спеціальні засоби, які сприяють запобіганню накипу.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *