Столові прилади на стіні: декор кухні

Питання декору кухні часто ставить у глухий кут майстрів, які роблять ремонт. Власники невеликої кухні намагаються з максимальною ефективністю використовувати кожен метр простору для меблів, полиць та побутової техніки, часто ігноруючи декоративне оформлення стін та віддаючи перевагу функціональності.

Тим не менш, при вмілому підході та виборі меблів навіть у самому малогабаритному приміщенні можна розмістити все необхідне, залишивши місце для картин та оригінальних декоративних дрібниць, які додадуть інтер'єру кухні стиль, індивідуальність та затишок.

Зміст:

  1. Столові прилади на стіні в кадрі
  2. Декоративні великі столові прилади
  3. Стікери із зображенням столових приладів
  4. Картини та плакати зі столовими приладами
  5. Годинники та світильники зі столових приладів

Як правило, на невеликій кухні найбільш підходящим та вільним місцем для декоративного оформлення є куточок або стіна над обіднім столом. Можна вибрати будь-яку тему для оформлення, але все ж таки рекомендуємо зупинитися на тематиці, пов'язаній з їжею та напоями. Композиції, картини та фотографії зі смачними стравами, свіжими овочами та фруктами чи вином виглядають в інтер'єрі кухні дуже гармонійно, природно, покращують апетит та піднімають загальний настрій. Пропонуємо подивитися, як можна цікаво використовувати декоративні та справжні столові прилади на стіні, а також зображення для прикраси кухні.

Столові прилади на стіні в кадрі

Можливо, у вас є старовинні столові прилади, залишені бабусею у спадок, радянські алюмінієві ложки та виделки, дерев'яні половники та інші прилади, які лежать у ящику і ніколи не використовуються. Будь-які ложки, виделки та ножі різних форм, розмірів та епох чудово підійдуть для оригінального декору їдальні або кухні. Подумайте, що ви хотіли б виставити на загальний огляд, складіть композицію, пограйте з колірним рішенням фону, багетом, різним напрямом приладів.

столові прилади на стіні

Використовуйте багет для картин, картонні коробки з невисокими стінками, щоб обрамити та виділити композицію зі столових приладів. Можна зробити яскраве тло з кольорового паперу або строкатої тканини або залишити поверхню стіни.

столові прилади на стіні в кадрі

Рами не повинні бути обов'язково прямокутними. У багатьох художніх крамницях та ремісничих магазинчиках можна знайти круглий багет для картин, а також використовувати круглі коробки від печива, капелюхів або навіть звичайного дерев'яного сита.

столові прилади у круглих рамках

Цікаво виглядає композиція з ложок-вилок, прикріплених прямо на стіну без рамки. Кріпити столові прилади можна за допомогою клею, двостороннього скотчу, маленьких гачків, дроту або шурупів.

декор стіни композицією з ложок

Ще кілька варіантів розміщення столових приладів на стіні (натисніть для перегляду в повному розмірі):

Декоративні великі столові прилади на стіні

Крім звичайних ложок, виделок та ножів можна використовувати декоративні збільшені копії столових приладів. Їх можна придбати на аукціонах, магазинах декору або замовити у майстрів. Гігантські ложки стануть головним акцентом інтер'єру кухні, тому більше не варто перевантажувати простір дрібними деталями та художніми елементами. Цей декораторський прийом добре підійде для просторих кухонь та їдалень.

великі декоративні столові прилади на стіні декоративні великі столові прилади

Стікери із зображенням столових приладів

Використовуйте шпалери або спеціальні стікери із зображенням столових приладів, які також можна знайти та придбати в інтернеті. На відміну від справжніх предметів зображення не так сильно навантажують простір, що корисно для невеликих площ.

стікер столові прилади - декор кухні
Інші варіанти із зображеннями столових приладів на стіні кухні:

Картини та плакати із зображенням столових приладів

Дуже популярний та поширений спосіб декору стін кухні, який підходить для інтер'єрів будь-якого стилю. Навіть на мініатюрній кухні завжди знайдеться місце для цікавої картини в рамі, плаката, невеликого колажу або навіть вишивки з тематикою кухонного начиння та столових приладів.

плакат у кадрі зі столовими приладами

Годинники та світильники зі столових приладів

Ложки, вилки, ножі та інші прилади можна використовувати як матеріал для корисних та функціональних виробів для кухні.

Зробіть для звичайного годинника обрамлення зі столових приладів. Як це зробити, радимо прочитати в цій статті.

рама для дзеркала своїми руками зі столових приладів

А ця модель годинника заводського виробництва, можна придбати на аукціонах ebay або AliExpress.

годинник зі столовими приладами

Столові прилади можна використовувати як декор світильників для кухні. Подивитися різні варіанти люстр з ложок та виделок можна тут.

Люстра з ложок для кухні

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Одна думка про “Столовые приборы на стене: декор кухни”

  1. Samuray

    Належний догляд дозволить зберегти природний блиск поверхні мельхіору, і столові прилади радуватимуть своїх господарів довгі роки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *