Люстра з ложок та виделок

У багатьох бабусь, дідусів, батьків у комодах зберігається не один десяток столових приладів, срібних, мельхіорових чи металевих ложок, виделок, лопаток. Все це добро дістається з темних ящиків максимум пару разів на рік, а то й зовсім, лежить собі, забуте, чекає найкращих часів. А чи не краще витягнути прилади, начистити їх до блиску та повісити в центрі кухні, на загальний огляд, наприклад, у вигляді оригінальної люстри з ложок та виделок, зробленої своїми руками?

Люстра з ложок

Прекрасна альтернатива типовим та стандартним світильникам для кухні, вітальні, веранди чи навіть ресторану. Ложки, виделки та навіть ножі просто підвішуються навколо ламп у довільному порядку. Для каркасу можна використовувати дріт, металеві або пластикові обручі, дерев'яні круги та навіть обода велосипедних коліс! Останні, до речі, дуже зручні тим, що вони вже мають отвори.

Люстра з ложок та лопаток дерев'яних

Люстра з ложок та інших столових приладів може бути багаторівневою, з додаванням рядів половників, шумівок, чашок, в хід можуть піти ситечки, друшляки, каструлі та інше кухонне начиння. Головне — не забувати добре кріпити всі предмети, щоб одного не дуже прекрасного моменту на голову не посипався б дощ з виделок і ножів.

Люстра з ложок, посуду та столових приладів

Люстра з ложок для кухні

Люстра з ложок для кухні

Люстра з ложок та виделок

Люстра з виделок

Люстра з ложок, виделок та дуршлагу

Люстра з чайних чашок, блюдець та ложок

А це — складніший, але й цікавіший варіант. Не просто підвішування приладів, а їхнє вплетення та переплетення в циліндричний каркас.

Люстра зі столових приладів

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *