Ліжко-горище: інтер'єр маленької спальні

Ще одне функціональне рішення для обмеженої площі спальні. Звільніть простір для столу, шафи або просто залиште його порожнім, перенісши ліжко вище - до стелі.

ліжко горище

Двоярусні або високо поставлені ліжка у нас більше асоціюються з гуртожитками чи дитячою кімнатою у сім'ї з двома та більше дітьми. Але це чудове рішення не лише для дітей. Монтування дорослого ліжка-горища (loft bed) є гарною і іноді дешевшою альтернативою ліжкам, що автоматично забираються в стіни.

різні ліжка - горища

Металеві сходи та перила у стилі мінімалізму допоможуть зробити спальне місце менш дитячим, а декоративні штрихи інтегрують надземну частину спальні у загальний стиль інтер'єру.

ліжко - горище з кріпленням до стіни та стелі

Звичайно, встановити повноцінне ліжко-горище — не легке завдання. Є інші доступні рішення, наприклад, міцна металева конструкція із кріпленнями до стелі та суміжної стіни.

ліжко - горище для маленьких вузьких кімнат

А якщо кімната ну зовсім маленька і вузька — тоді ліжко підвішується до стелі і кріпиться до трьох стін по довжині і ширині.

ліжко горище

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Думки 2 про “Кровать-чердак: интерьер маленькой спальни”

  1. Kostya

    з такого ліжка боляче падатиме:)

  2. радистка Кет

    А чи часто падають з ліжка?)) Ми у себе вдома використовували таку саму ідею, але довелося похилятись, оскільки загальна площа дуже мала (18 м.кв) і така кімната єдина у квартирі. Відмінне рішення для малих приміщень.
    PS Живемо майже рік і жодного разу не літали зверху донизу))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *