Оригінальна краватка на блискавці

Чи не кожен чоловік колись у житті стикався з проблемою зав'язування краватки. Вранці брав його в руки, довго крутив на шиї, сердито зривав із себе і кликав на допомогу дружину. І навіщо вигадали цей необхідний в офісах аксесуар із такими складними вузлами? Спеціально для тих, хто терпіти не може зав'язувати краватки чи правильно не вміє це робити, дизайнери Actual придумали краватку на блискавці!

оригінальна краватка на блискавці zip tie

Як кажуть, все геніальне просто! У не до кінця застібну блискавку легко просмикнути голову, і вже на шиї застебнути до комфортного стану. Блискавка не зовсім проста, складається не з двох частин-половинок, а з однієї цільної, тобто застібається сама в себе.

сірий краватка на блискавці zip tie

На даний момент торгова марка пропонує краватку на блискавці трьох розмірів (залежно від вашого зростання) та у двох кольорах: благородний сірий та аристократичний блакитний. Матеріал — 100% вовняна м'яка повсть. Носити таку краватку на блискавці добре в холодну пору року — і стильно, і тепло!

вовняна краватка на блискавці zip tie

Придбати такі оригінальні краватки собі чи на подарунки можна тут за 65$, а можна зробити своїми руками! При цьому вибір тканин, малюнку, візерунка та кольору практично нічим не обмежений! Використовуйте гарну ідею із задоволенням.

краватка на блискавці своїми руками

краватка своїми руками

краватка своїми руками

блакитна краватка на блискавці своїми руками

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *