Серветки та килимок з каміння своїми руками

Річковий камінь – чудовий натуральний матеріал для декору будинку. Природні кольори та блиск, різноманітні форми та розміри, приємна гладка або шорстка текстура дозволяють створювати цікаві вироби в екостилі. Серветки з дрібної гальки прикрасять ваш стіл та інтер'єр частинкою природи, захистивши стіл від подряпин або слідів гарячого посуду. Так само можна зробити килимок з камінчиків своїми руками.

серветка під посуд із камінців своїми руками

Такі серветки з каміння можна використовувати як під посуд, гарячі каструлі, склянки з напоями, так і під горщики з рослинами, вази, просто як декоративне прикраса поверхні. Так само камінці можуть стати масажним килимком для ніг, щодня нагадуючи про прогулянку босоніж берегом моря або річки.

килимок з камінчиків своїми руками

Використовуючи каміння різних кольорів, можна викладати візерунки та написи. Вийде незвичайний килимок із камінчиків своїми руками.

килимок з камінчиків своїми руками

дверний килимок з камінців

Процес створення для всіх килимків та серветок однаковий. Вам знадобляться камінчики річкові або морські, бажано плоскі та дрібні, також клей (пістолет з гарячим клеєм буде дуже зручний) та основу, на яку будуть приклеюватися каміння. Це може бути тканина, нейлонова мережа, гума, пробка, спеціальна сітка для мозаїки і т.д. Камені, до речі, також можна купити у спеціалізованих лавках та магазинах.

майстер-клас як зробити килимок з камінчиків своїми руками

Щоб каміння крізь сітку чи тканину не приклеїлося до поверхні столу, підкладіть під основу ґрати.

майстер-клас як зробити килимок з камінчиків своїми руками

А далі все просто. Беремо камінчик, капаємо на нього клей, приклеюємо до основи і так ще сотню разів. Слідкуйте, щоб між камінням не було великих зазорів, бажано все ж таки підганяти їх один до одного. Якщо планується якийсь малюнок або візерунок, то краще викласти його заздалегідь, а потім приклеювати.

майстер-клас як зробити килимок з камінчиків своїми руками

Декілька прикладів готових серветок - килимків у сервіруванні столу та інтер'єрі, для натхнення!

підставки під тарілки з камінців своїми руками

підставки під тарілки з камінців своїми руками

серветка під тарілки з камінців своїми руками

А ось дивіться докладну інструкцію, як з морського каміння зробити килимок для ванної як на фотографії нижче. Дуже креативно та естетично!

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Одна думка про “Салфетки и коврик из камней своими руками”

  1. dobryak

    у слова «камінчики» з'явилося нове відмінювання?))))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *