Повстяні тапочки Lasso своїми руками

Домашніх тапок багато не буває! Особливо якщо у вас часто бувають в гостях друзі з дітьми, батьки з родичами, та й вашій родині приємніше ходити холодною підлогою в чудових теплих тапочках, зроблених своїми руками! Зручні та легкі повстяні капці – сліперси Lasso запропонували французькі дизайнери Gaspard Tin'-Ber's та Ruben Valensi. Дизайн тапочок простий і зрозумілий, тому кожен зможе самостійно зробити собі та своїм близьким за такою парою.

повстяні тапки своїми руками, форма

Ще одна безперечна перевага тапочок Lasso - їх дуже зручно зберігати, тому що в "розшнурованому" вигляді кожен тапок - плоский і не займає багато місця у взуттєвій шафці. Домашнє взуття викроєне з цільного шматка м'якої повсті. По краях верхньої частини тапка та устілки прорізані невеликі дірочки для шнурка, яким і з'єднується вся конструкція.

повстяні тапки своїми руками

Як такої форми немає, адже ці повстяні капці продаються. Але, користуючись наданими фотографіями, не важко зрозуміти як зробити подібні повстяні капці своїми руками.

повстяні тапки своїми руками

Оригінальні Lasso досить нудні та одноманітні у своєму сірому кольорі, навіть кольорові шнурки не дуже рятують. Цікавіше буде використовувати різнокольорову повсть, кумедні фетрові аплікації, стрічки та помпончики. Кожну пару тапочок можна зробити унікальною та персоніфікованою для кожного члена сім'ї чи гостя. Спробуйте!

повстяні тапки своїми руками

домашні капці lasso своїми руками

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Думки 4 про “Войлочные тапочки Lasso своими руками”

 1. камила

  супер! все геніальне просто. Дякую

 2. Марина

  Вибачте. а де купити повсть?

 3. Евгений

  Де де? У Гуугле ))))))

 4. Оксана

  Люди, будьте добрі і співчутливі, хто купив капці lasso, перезніміть будь-яку форму в оригіналі, поділіться будь ласка. Китайцям це не складе конкуренції, їх нікому не переплюнути. А ми будемо вам вдячні та згадуватимемо добрим словом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *