Комп'ютерний стіл своїми руками: сховати шнури

Багато знайома ситуація, коли на робочому місці стоїть монітор, ноутбук, клавіатура, а також інші потрібні гаджети, зовнішні диски, зарядні пристрої, подовжувач і маса шнурів, переплетених і заплутаних між собою. Все це не тільки краде корисне місце на столі, але й виглядає досить неестетично, особливо якщо робоче місце знаходиться у вітальні, на видному місці, що створює відчуття захаращеності та неакуратності простору. Цю ситуацію докорінно вирішив змінити один простий житель Стокгольма, Ніклас Йоханссон (Niklas Johansson).

Його невелике комп'ютерне місце обладнане у світлій вітальні, оформленій у скандинавському стилі. Повноцінний стіл на ніжках ніяк не вписувався в інтер'єр, тому Ніклас вирішив зробити комп'ютерний стіл власноруч у вигляді полички. Для цього в місцевому магазині IKEA Ніклас придбав дошку, призначену для кухонної лави, обрізав її до потрібного розміру і, за допомогою металевих куточків, прикріпив її до стіни.

стаціонарний комп'ютерний стіл своїми руками

Але крім монітора, лампи, клавіатури та макбука, на столику повинні були вміститися чотири жорсткі диски та подовжувач для всіх шнурів живлення. тоді Нікласу прийшла ідея прикрутити до днища комп'ютерного столу своїми руками вертикальну дерев'яну панель, за якою будуть сховані всі необхідні девайси. У тому ж IKEA була придбана ще одна дошка потрібного кольору та розміру. За допомогою гумових хомутів та шурупів усі чотири диски та подовжувач були надійно прикріплені до поверхні.

заховані жорсткі диски та розетки в комп'ютерному столику своїми руками

Відмінна ідея для економії корисного простору робочого місця та акуратного зовнішнього вигляду!

Ну а якщо столик-поличка вам не припали до душі, то можна таким же способом удосконалити будь-який стандартний письмовий стіл, куплений в магазині.

настінний комп'ютерний стіл своїми руками із прихованими шнурами

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *