Низький кутовий стіл із килима

Килим із загнутим куточком виглядає так, ніби хтось пройшовся по кімнаті і зачепив його ногою, навіть не намагаючись поправити. У багатьох людей, не тільки акуратистів і перфекціоністів, палас, що так неправильно лежить, викличе непереборне бажання все поправити і розгладити. Але не в цьому випадку! Адже загорнутий край килима має досить жорстку конструкцію та служить як низький кутовий стіл!

килим Stumble Upon із загорнутим краєм у вигляді столикаКутовий стіл Stumble Upon (дослівний переклад - Наткнуться На) створений італійським дизайнером Алессандро Ісола (Alessandro Isola), який живе в Лондоні. На ідею створення такого килима — столу Алессандро наштовхнула власна звичка проводити час на підлозі, роблячи ескізи та начерки, читаючи журнал чи попиваючи міцну каву. У разі необхідність невеликого столика виникла сама собою.

килим Stumble Upon з жорстким краєм у вигляді кавового столика

Зворотний бік килима має металізоване покриття, гладке та блискуче, що створює різкий контраст з текстурною ворсинчастою поверхнею. Зазвичай виворот паласа ніхто не бачить. У цьому випадку вона привертає навіть більше уваги, ніж пухнасте покриття. Хотілося б, звичайно, щоб була можливість відкидати кутовий стіл і перетворювати килим просто на покриття підлоги. Але, наскільки я зрозуміла, такої функції килим-стол немає.

кавовий столик із загорнутого кута килима

Загнута форма куточка жорстка і не передбачає будь-яких змін. Коли ви відпочиваєте прямо на килимі, чистота простору навколо стає ще критичнішою. Навряд чи ви отримаєте задоволення, бачачи на підлозі пил, бруд та інше сміття. Крім регулярного вологого прибирання допомогти зберегти чистоту в приміщенні допоможуть брудозахисні покриття у вигляді спеціальних матів, доріжок, покриттів підлоги та спеціалізованих килимів при вході до кімнати.

столик із загорнутого кута килима два килими зі столиками Stumble upon

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *