Настільна сушарка для посуду з поливом рослин

Ні краплі даремно витраченої води! Ми дбаємо про екологію та збереження водних ресурсів планети! Блискучу ідею використання сушарки запропонувала італійська студія дизайну Mathery Studio. Навіть дивно, що всесвітньо відома IKEA ще не продає таки сушарки в різних розмірах та кольорах.

"Scolapianta" - настільна сушарка для посуду на двох ніжках тільки з одного боку. Таким чином, інший бік можна поставити на горщики з кімнатними рослинами, щоб надлишок води з мокрих тарілок стікав прямо у ґрунт.

настільна сушарка для посуду з поливом рослин

Якщо у вас багато кімнатних рослин, у тому числі на кухні, і ви миєте посуд не в посудомийній машині, а руками, то необхідно мати таку функціональну сушарку. Ви можете підібрати рослини в залежності від частоти миття посуду та її кількості, яка сушитиметься на підставці. Якщо це пару тарілок і чашка в день - вибирайте сукуленти та рослини, яким потрібно зовсім небагато води, а вологолюбній зелені підійде повне завантаження сушарки мокрим посудом кілька разів на день. дерев'яна сушарка для тарілок

Це невелике вдосконалення звичайної сушарки для посуду сильно вплинуло на її функціональність, особливо в строгій економії води. причому зробити своїми руками таку підставку або вдосконалити існуючу - простіше простого. Головне, щоб було дотримано невеликого нахилу поверхні сушарки для стікання води в горщики. Ну і, звичайно, для здоров'я та довгого життя рослин та людей, посуд слід ретельно обполіскувати після миючих засобів, а ще краще – використовувати не хімію, а натуральні органічні засоби.
надлишок води з мокрого посуду поливає рослини

До речі, цю ідею можна втілити в життя і як підставку для зубних щіток, з яких також стікає трохи води.

сушарка для посуду поливає рослини настільна сушарка для посуду з поливом рослин

настільна сушарка для посуду з поливом

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *