Проект вузького будинку для вузької ділянки

Проблему нестачі житлової площі та фінансів на придбання повноцінного будинку чи ділянки сімейна пара з передмістя Лондона вирішила у досить кардинальний спосіб. Їхній вузький будинок завширшки всього два метри розташований на колишній під'їзній доріжці! Обмежений з обох боків стінами сусідів, будиночок зайняв весь можливий простір углиб і виріс на три рівні вгору. У будинку є всі необхідні функціональні зони та аж три спальні! Практичність англійців ще раз довела - можна жити з комфортом навіть на вузькій ділянці землі, затиснутій між стінами! Проект вузького будинку та дизайн інтер'єру – дітище лондонської архітектурної студії alma-nac. Одним із головних завдань при проектуванні було забезпечити денному світлу максимальний доступ на всі три рівні, адже вікна могли бути розташовані лише на даху та в торці будівлі. Завдяки тому, що дах з віконними отворами розташований під кутом, сонячні промені вільно проникають по всій довжині вузького простору. Цей архітектурний прийом добре видно на проекті вузького будинку, представленого наприкінці статті.

вузький будинок завширшки 2 метри

Обмеження стінами з обох боків позбавило архітекторів можливості зробити хоч якісь прибудови чи розширення будівлі, придатні для зберігання речей. Тому ключовим фактором у створенні інтер'єру стало використання кожного куточка та закутка для організації шаф та ящиків. Наприклад, узголів'я ліжка із вбудованим комодом для білизни, горищна зона у верхній спальні, внутрішні перегородки у вигляді шаф та стелажів.

інтер'єр спальні у вузькому будинку

Інтер'єр підтримує основне завдання освітленості будинку. Білі стіни та стеля, світле дерево оздоблення та меблів, мінімум зайвих речей та предметів створюють відчуття простору, легкості та світла.
фрагмент цегляної стіни в інтер'єрі вузького будинку спальня та гардероб у вузькому будинку кухня та вихід на вулицю вхід до вузького будинку

Проект вузького будинку для вузької ділянки:проект вузького будинку для вузької ділянки проект вузького будинку для вузької ділянки
Цікаві поради щодо дизайну інтер'єру почитайте за посиланням: http://www.v-interere.ru/

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *