Незвичайний диван із лондонської телефонної будки

М'які меблі у вітальні, як правило, стають одним з центральних елементів інтер'єру, навколо якого вибудовується решта простору. А якщо диван червоного кольору, та ще й зроблений з незвичайного предмета, то такі меблі стануть головною родзинкою, що відразу приковує до себе увагу і кольором, і формою.

незвичайний диван з лондонської телефонної будки

Йдеться про незвичайний диван, зроблений зі справжньої лондонської телефонної будки, яка стала одним із символів столиці Великобританії. З будки було видалено все зайве — телефон та вся електронна начинка, скляні вікна, двері та перегородки. Зовнішній вигляд кабіни, що стала основою для дивана, упорядкували, заново пофарбували в яскравий червоний колір і оновили напис. М'які подушки пошиті зі шкіри також червоного кольору, практично тон у тон збігається з кольором будки. Оббивка виконана в класичному стилі, ромбиками з обтягнутими гудзиками.

фіолетовий диван з лондонської телефонної будки

Незвичайний диван зроблений у рамках виставки BT Artbox, що проходила в 2012 році в Лондоні, в рамках якої дизайнери і художники перетворювали класичні телефонні будки на арт-об'єкти. В основному, кабіни не змінювали свого призначення, залишаючись телефонними будками, просто їх розфарбовували, розписували та покривали найнеймовірнішими малюнками. І тільки Бенжамін Шайн (Benjamin Shine) повністю переосмислив функцію будки, перетворивши її на елегантний і водночас ексцентричний диван. Таке сидіння можна уявити як в інтер'єрі сучасної квартири, так і десь у громадських закладах, магазинах чи залах очікування.

незвичайний диван із червоної телефонної будки

Ідея настільки припала до душі жителям та гостям Лондона, що у першого червоного дивана-будки з'явилися послідовники, щоправда, вже інших кольорів.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *