Трансформер для подорожей: диван із валіз.

У той час, як багато людей стоять у черзі, переступаючи з ноги на ногу, або бавляться час на твердих сидіннях у залі очікування, власники цього незвичайного набору дорожніх валіз можуть дозволити собі зібрати ретро софу на двох і з комфортом провести час у будь-якому просторі. Чотири багажні місця нестандартної форми, немов робот-трансформер, можуть в одну мить створити мобільний диван із валіз.

набір валіз від Nieu Weheren, які складаються в диванДвоє молодих дизайнерів з Голландії, які об'єдналися в дует Nieuwe Heren, втілили в реальність свої спостереження за поведінкою людей на вокзалах та в аеропортах. Мандрівники, чекаючи на свій рейс, частенько сидять або навіть лежать на своєму багажі. То чому б не зробити цей багаж більш пристосованим для цього? Такий інноваційний підхід до дорожніх сумок вирішує одразу кілька завдань. Спеціальні виступи на валізах, наявність невеликих ніжок та підлокітника дозволяють зібрати квітчастий диван із валіз. Якщо розглядати багаж окремо, то лише дві великі валізи привертають увагу своєю незвичайною формою. Червоний і помаранчевий цілком стандартні.

набір валіз, які складаються в диван

Візерунки на тканини, звичні кольори, імітація м'якої оббивки також покликані нагадати людям про їх комфортну, звичну обстановку будинку з улюбленим старим диванчиком, створюючи таким чином куточок домашнього затишку практично в будь-якому куточку Землі. Ех, добре мандрувати удвох із власним диваном!
Ну а дізнатися детальніше про валізи та правила їх вибору для подорожей та поїздок можна на порталі egos.uaдиван з валіз

Фотографії: nieuweheren.com

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *