Гамак для ніг Fuut

Мільйони людей проводять свої робочі дні у сидячому положенні за офісним столом. Сидіти цілий день саме собою незручно і приносить певний дискомфорт, не кажучи вже про шкоду здоров'ю. Fuut Desk від Connect Design - кумедна штуковина, яка виглядає і діє як невеликий гамак для ніг.

Підвісний гамак для ніг Fuut грає на нашому природному прагненні витягнути та покласти кудись ноги, коли ми тривалий час перебуваємо у сидячому положенні. Конструкція гамака дуже проста і мало чим відрізняється від конструкції свого «великого брата». Смужка яскравої бавовняної тканини натягнута на двох дерев'яних брусках, які, у свою чергу, кріпляться до країв столу за допомогою мотузок та кліпс. Довжина мотузок регулюється таким чином, що ви можете підібрати зручну висоту для ніг, наприклад, для роботи чи відпочинку. Металеві кліпси зверху покриті полімерним матеріалом, тому вони не пошкодять і не подряпають поверхню стільниці. Такий гамак для ніг виглядає зручнішою підставкою (вірніше, підвіскою), ніж жорсткі пуфи, які зазвичай використовуються.

гамак для ніг fuut гамак для ніг під столом

Області використання гамака дуже великі. Ви можете прикріпити його до будь-якого столу в будь-якому місці, будь то офіс або будинок, веранда або сад, кафе або зал очікування аеропорту. Після використання гамак для ніг згортається в дуже компактний рулончик, а значить його запросто можна брати з собою в будь-які подорожі. Завдяки незвичайному дизайну підвісна опора дуже сподобається дітям як шкільного, так і дошкільного віку, причому останні, напевно, будуть його використовувати як іграшковий гамак для своїх ляльок та іграшок. А щоб ніжки дітей формувалися правильно, бажано одягати якісне спеціальне взуття. https://kinder-moda.com.ua/гамак для ніг підвісне місце для ніг під столом підвісний гамак для ніг до робочого столу регульована довжина гамака для ніг fuut

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *