Столик SOAK - зарядна станція

Різноманітні мобільні пристрої та гаджети стали невід'ємною частиною сучасного життя. Для кожного пристрою є своя зарядка, і часто можна спостерігати не дуже привабливу картину переплутаних шнурів і дротів, до яких приєднані смартфони, планшети, телефони... Корейський дизайнер Юмін Вінсент Кім (Youmin Vincent Kim) спроектував незвичайний столик Soak - зарядна станція. Основним призначенням столу є зарядка всіляких гаджетів дуже естетичним бездротовим способом. Така підставка — чудова комбінація функціональних меблів та мобільної зарядної станції. Підключення станції здійснюється за допомогою вилки, захованої в половинці ніжки. Виделка може рухатися вгору-вниз, щоб збігтися з висотою розетки. У самій стільниці захована бездротова система заряджання, яка підтримує практично всі мобільні пристрої. Для того, щоб зарядити гаджет, що сів, досить просто покласти його на стіл! Одночасно можна заряджати стільки пристроїв, скільки поміститися на столі. І все це без шнурів, подовжувачів і зайнятих розеток по всій квартирі.

soak стіл зарядна станція для гаджетів

Деталі фону зроблені з світлого клена. Три ніжки, стільниця та зарядна станція з проводом та вилкою легко збираються в єдину конструкцію.
soak зарядна станція для мобільних soak стіл - бездротова зарядна станція для мобільних деталі столу з вбудованим бездротовим зарядним пристроєм

За задумом дизайнера, зарядна станція повинна змінити наше уявлення про меблі для інтер'єру. Простота і елегантність столика в поєднанні з електронною начинкою чудово вписується в будь-який інтер'єр, при цьому зберігаючи нашу потребу неодноразово заряджати цифрові пристрої протягом усього дня.

У дизайні інтер'єру важливі будь-які дрібниці, а що вже казати про такий значущий елемент як штори. Різноплановий дизайн вітальні з використанням штор передбачає масу стилів та напрямків, але багато в чому вибір штор залежить від особливостей кімнати, її головного призначення та настрою.

зарядна станція стіл Soak в інтер'єрі

Фото © youmin.kr

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *