Танцюючий час: годинник з балериною

Час прийнято відображати у суто графічному вигляді, з числами на циферблаті, механічному чи електронному. На таких годинниках час протікає якимось знеособленим способом. Але ж може бути й інакше! Цей авторський годинник «Time is dansing» («Час танцює») покликаний змінити наш погляд на природу часу. З одного боку, годинник з балериною робить видимим хід часу, а з іншого - прагнуть відобразити крихкість всього, що знаходиться в постійній зміні. Дизайнер Meike Harde відходить від порожнього вираження течії часу та пропонує своє бачення його ходу.

оригінальний годинник з балериною

Стрілки годинника виконані у вигляді витонченої танцівниці. Тулуб і нога дівчини утворюють хвилинну і годинну стрілки, при русі яких балерина робить різні піруети, часом скручуючись у дуже незручні та ледве можливі пози. Проте танцівниця з максимальною концентрацією зберігає баланс і рівновагу, адже опорна нога не рухається, хоча можна було б припустити, що це секундна стрілка.

Танцюючий час, годинник з балериною

Конструкція виходить не лише з функціонально-естетичного підходу. Метафоричний дизайн покликаний внести трохи поезії в такий звичайний предмет, як годинник. Вічно молода та гнучка балерина змушує нас бачити у часі не просто набір ліній та цифр, але вічний рух та гармонію.

настінний годинник з балериною

Основа годинника зроблена з деревини ясена приємного світлого відтінку та яскраво вираженої текстури. Поверхня циферблату виготовлена з прозорого акрилового скла на білому тлі. Деталі танцівниці також напівпрозорі, що в комплексі створює враження легкості, невагомості та легкості всієї конструкції. Такий годинник з балериною буде чудово виглядати як у вітальні або спальні, так і в дитячій кімнаті, особливо дівчинки, яка займається класичним танцем.

годинник з балериноюгодинник з балериною від meike harde time is dancing

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *