Ліжко своїми руками: основа під матрац з піддонів

Дерев'яні піддони широко використовуються у всьому світі як матеріал для різноманітних цікавих та корисних DIY проектів. Найбільшого поширення набуло створення своїми руками з піддонів меблів: журнальних столиків, обідніх столів, диванів, каркасів для ліжок та інших предметів інтер'єру. 

ліжко своїми руками з дерев'яних піддонів для інтер'єру у стилі еклектики

Ліжко своїми руками як основа під матрац мають низку переваг. По-перше, це набагато дешевше, ніж купувати готовий заводський каркас, адже використані піддони можна знайти або домовитися про покупку за символічну вартість. Можна, звісно, придбати й кілька нових. По-друге, з ними дуже просто та зручно працювати. Насправді, чотири піддони — це вже готове ліжко своїми руками, але без матраца, його все ж таки доведеться купити. Немає потреби щось креслити, вирізати, пиляти, досить просто скріпити окремі частини - і все!

основа під матрац з піддонів дерев'яних з біло-сірим ліжком

Незважаючи на простоту і невигадливість процесу, ліжко своїми руками в результаті може вийде дуже різним: дитячим, одно-або двомісним, з узголів'ям або без нього, з туалетним столиком або тумбочкою, на коліщатках або ніжках. А вже варіантів дизайнерського оформлення підстави не порахувати! Нейтральні кольори або яскраві відтінки, візерунки та малюнки, об'ємне оздоблення дозволять ліжку відповідати решті декору кімнати або стати яскравим штрихом інтер'єру.

Нижче ви знайдете ще кілька прикладів використання дерев'яних піддонів як каркас під матрац.

 бірюзовий каркас ліжко своїми руками з палет

каркас під матрац із узголів'ям своїми руками їхніх піддонів

велике ліжко з комодом своїми руками з дерев'яних палет

Як оздоблювальні матеріали для дерев'яних піддонів можна використовувати декоративні фарби та штукатурки для інтер'єру. Основу ліжка можна декорувати точно під колір стін або на пару тонів світліше-темніше, а можна створити яскравий контраст і вибух кольору в нейтральному інтер'єрі.

Джерело: http://novacolor.ua/products/dekorativnye-shtukaturki/

основа під матрац для дитячого ліжка з піддонів своїми руками біле ліжко своїми руками з піддонів основа під матрац своїми руками з піддонів з туалетним столиком двоспальне ліжко своїми руками з дерев'яних піддонів із узголів'ям два ліжка своїми руками на коліщатках з палет ліжко своїми руками з нічним столиком із палет ліжко своїми руками з незабарвлених палет з узголів'ям та столиком основа під матрац своїми руками з узголів'ям основа під матрац з піддону своїми руками основа під матрац з палети в скандинавському інтер'єрі

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *