Маленький літній будинок на колесах: The Tiny Project

Цей дерев'яний літній будинок на колесах отримав назву The Tiny Project (Крихітний Проект), що чудово відображає основну особливість будинку. Невелика будова довжиною 6 метрів, шириною 2,4 метра та висотою 3,5 метра має все необхідне для повноцінного життя одного-двох людей, які люблять подорожувати.

зовнішній вигляд збоку літнього будинку на колесах своїми руками

Практично цей проект є настільки популярним у США причіпом, у якому можна жити і пересуватися дорогами. Тільки The Tiny Project вийшов дуже затишний, світлий, абсолютно унікальний і просто наповнений любов'ю власника. Американський web-дизайнер Alek Lisefski своїми руками збудував будинок на колесах своєї мрії за своїми ж планами та кресленнями.

будинок на колесах своїми руками у Каліфорнії

Будинок на колесах має сучасний дизайн і незвичайний вигляд завдяки двом дахам під різними кутами нахилу, причому нижній дах ніби прорізає верхню частину будинку. Будова має навіть парадний ганок та відкриту терасу, при цьому не варто забувати, що вся конструкція є мобільною, тобто причепом до транспорту.

зовнішній вигляд збоку літнього маленького будиночка на колесах

Інтер'єр будиночка оформлений у світлих тонах, у ньому багато натурального дерева, льону та зелені. Скляні вхідні двері, а також десять вікон різної величини наповнюють приміщення природним світлом, створюють враження простору, легкості та легкості. Хоча фактично в будинку використано кожен вільний метр, простір не виглядає перевантаженим. Розумний та компактний дизайн дозволив мудро розпорядитися простором, обладнавши необхідні житлові зони.

вітальня в маленькому літньому будинку на колесах

У вітальні розмістилися вхідна, робоча та обідня зона, книжкові полиці та система зберігання речей, м'який диван та сходи нагору, до спальні.

робоча зона у вітальні літнього будинку на колесах

сходи в зону спальні з вітальні на колесах

Висока стеля дозволила власнику вбудувати повітряний вентилятор для спекотних літніх днів.

стеля у літньому маленькому будинку на колесах

Спальна зона розміщена на другому рівні будиночка. Практично всю частину площі спальні займає велике двоспальне ліжко. Стеля трохи скошена, тому доросла людина випростатися на весь зріст зможе лише в районі вікон. Також передбачені невеликі відкриті полиці та вішалки для одягу.

спальня в маленькому будинку на колесах своїми руками

гардероб у спальні будинку на колесах

вид зі спальні на вітальню

Під спальною зоною розташований санвузол, дуже крихітний, але в ньому є все, що потрібно - унітаз, душова кабінка і вузький умивальник.

санвузол у літньому маленькому будиночку на колесах

душова кабінка в невеликому будиночку на колесах

Кухонна зона також обладнана необхідною технікою - плита, мийка, холодильник, пральна машина, численні полички та ящики для посуду та продуктів.

кухня у маленькому літньому будинку на колесах

кухня у невеликому літньому будинку на колесах, зробленому своїми руками

миття в кухні маленького будинку на колесах

Але це ще не все. У будинку передбачено системи максимально можливого самозабезпечення — сонячні батареї, систему збирання/переробки води та відходів, а також багато іншого. The Tiny Project дуже економічний та екологічний проект, чудово, що хтось може робити подібні споруди своїми руками, з радістю жити та подорожувати країною!

план будинок на колесах

план екстер'єру будинку на колесах

Навіть у цьому каліфорнійському проекті літнього будиночка на колесах було встановлено пластикові вікна. А для територій, де переважає не лише літо та теплий клімат, високоякісні вікна ПВХ дуже важливі для захисту від холоду та шуму. Купити вікна ПВХ у Мінську рекомендуємо на інтернет-ресурсі http://www.1comfort.by/.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *