Оригінальні ідеї новорічної ялинки своїми руками

Новий 2021 рік та Різдво вже близько! Багато хто з нас вдома прикрасить іграшками та солодощами живу ялинку чи сосну завдяки старій традиції. У випадку, якщо вам шкода губити живе дерево, але все ж таки хочеться щось вбирати і дотримуватися традиції, то спеціально для вас - огляд не просто штучних ялинок, а сучасних незвичайних альтернатив хвойним красуням!

Першу різдвяну ялинку встановили та прикрасили у Ризі, Латвії, у 1510 році. На початку 16 століття Мартін Лютер прикрасив невелику ялинку свічками, щоб показати дітям, як сяють зірки у темряві ночі. А в Росію звичай відзначати Новий рік та прикрашати хвойне дерево привіз Петро I у 1700 році. Хоча остаточно звичай святкування Різдва з ялинкою встановився лише у середині ХІХ століття. Зараз все більше набирає обертів рух охорони природи, розвивається колективна свідомість зберегти фауну та флору нашої планети, тому все більше людей у всьому світі обирають штучні різдвяні дерева — і економно, і корисно для всесвітньої екології, і в деяких випадках дуже оригінально!

Ялинки з картону  — один із найбюджетніших виборів альтернативи живій ялинці. Просто можна зробити своїми руками, просто керуючись фотографіями вище. Цікаво, що можна заздалегідь продумати, якими іграшками прикрашатимемо картонний виріб — і спеціально під них прорізатимемо отвори. Якщо дуже хочеться придбати таку долара за 20, то це можна зробити тут.

За таким же принципом зроблено і це різдвяне дерево із фанери. Озброївшись інструментами та матеріалами, вміючи випилювати лобзиком та маючи велике бажання, ви зможете самостійно спорудити подібну ялинку.

Поширена ідея – зробити своїми руками стилізовану ялинку з дерев'яних брусків, дощок та хрестовини. Такий собі скелет різдвяного дерева в дусі мінімалізму, який непогано виглядатиме в сучасному інтер'єрі.

Окрім дерев'яшок та цвяхів з молотком для створення цієї альтернативи справжньої ялинки більше нічого й не знадобиться. Для цього можна пристосувати навіть круглу вішалку для сушіння білизни.

А ось цікава та проста для реалізації ідея штучної ялинки з дощок. Виглядає не так «лисо», як варіанти вище. Якщо у вас залишилося трохи дощок паркету, ламінату або вагонки після ремонту, то зараз саме час їх використовувати з користю для різдвяних свят!

Якщо ви дерев'яну або синтетичну ялинку прикрашаєте свічками, будьте гранично обережні, щоб свято не перетворилося на трагедію. Розташовуйте свічки в свічниках так, щоб вони не нагрівали гілки вище, а також всю запалену красу не залишайте без уваги! Варіант різдвяної ялинки-свічника непогано реалізований у металі, елегантно, витончено та пожежобезпечно:

Якщо хочеться бачити саме пухнасті хвойні гілочки, нехай і штучні синтетичні, то оригінальним варіантом може стати така ялинка — ногами вгору.

Заодно економія простору у невеликій квартирі, адже різдвяне дерево займає кут кімнати під стелею!

Сходи - драбини - вже готове різдвяне дерево! Достатньо прикрасити кульками, свічками, іграшками та гірляндами, а верхівку прикрасити зіркою чи пляшкою шампанського!

Ну а якщо вигадувати 3D альтернативу новорічному деревцю не хочеться, силует ялинки можна просто намалювати або зробити аплікацію на стіні.

Не пропустіть ще порцію альтернативних варіантів новорічних ялинок своїми руками, наприклад, їх можна зробити на стіні, або змайструвати з тканини та ниток або з паличок кориці.

Свято наближається! Щасливого святкування Нового 2021 року та Різдва!

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *