Діжки для кімнатних рослин своїми руками за 10 хвилин

Я довго шукала в магазинах незвичайні вазони для кімнатних рослин, які ідеально підходили б до мого комоду в стилі шебі-шик. Звичайно, нічого придатного в моєму ціновому діапазоні не було знайдено. Тому само собою напросилося рішення зробити діжки для кімнатних рослин своїми руками з підручних матеріалів. Весь процес зайняв у мене всього 10 хвилин, до того ж удома виявилися всі необхідні матеріали.

вазони для кімнатних рослин своїми руками

Я в захваті від мого пошарпаного старого комода, тому хотілося б поставити на стільницю відповідні кімнатні рослини, які б перегукувались з декоративними ручками-ананасами.

Отже, мені знадобилося:

  • три жерстяні банки (від дитячого харчування, наприклад);
  • балончик із золотистою фарбою;
  • молоток.

вазони з бляшанок своїми руками

Кадки для кімнатних рослин у стилі шебі-шик

? Крок 1. Щоб надати банкам злегка пом'ятий і потертий вигляд, візьміть молоток і побійте їх акуратно з різних боків. Тільки не захоплюйтесь, будь ласка! У банки повинні розміститися вазони з кімнатними рослинами. Якщо ви перестаралися, спробуйте випрямити їх зсередини.

вазони з бляшанок своїми руками

? Крок 2 Після того, як ви надали банками пошарпаний життям вигляд, візьміть балончик із фарбою та повністю пофарбуйте банки. Зсередини також.

вазони для комнтаних рослин із банок своїми руками

золотисті діжки для сукулентів своїми руками

? Крок 3  Після того, як банки висохли, просто поставте вниз вазони з сукулентами, кактусами чи іншими кімнатними рослинами.

вазони з бляшанок своїми руками

Такі діжки для кімнатних рослин добре підійдуть для інтер'єру з елементами еклектики, шебі-шику, лофта, індастріалу та інших сучасних та грубоватих напрямків у дизайні. Не обов'язково використати саме золоту фарбу. Якщо в інтер'єрі є хромовані, мідні або латунні елементи, то і банки можна пофарбувати у відповідний колір.

діжки для кімнатних рослин

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *