Органайзер для прикрас із лотків для яєць

Напевно, ви завжди викидаєте картонні лотки для яєць? Пропонуємо придивитися до того, де і як лежить ваша біжутерія, бісер, аксесуари для волосся та один-два лотки врятувати від утилізації. З лотків для яєць можна створити зручні контейнери для організації впорядкованого зберігання.

Яєчні лотки вже готовий органайзер для безлічі дрібниць. Причому для цієї мети можна використовувати великі картонні лотки на 30 яєць, невеликі на 6-10 яєць з кришкою (картонні або пластикові), а також керамічні таці для яєць, які в нашій країні мало поширені, але знайти і купити їх можна у великих магазинах чи в інтернеті.

Керамічні

Звичайно, з погляду гігієни та естетики, краще використовувати керамічні таці. Їх можна запросто мити під проточною водою, та й вони виглядають дуже красиво.

яєчна таця для прикрас

яєчна таця для прикрас

Пластикові та картонні

Пластикові та картонні лотки також можна промити після яєць, але обережно. Щільний картон, в принципі, витримає воду і не розмокне, але цілком імовірно, що може залишитися специфічний запах. Як варіант, можна придбати багаторазовий картонний або пластиковий лоток, який ще не використовувався.

Зручно використовувати лоток із кришкою, але й великим картонним лоткам знайдеться застосування. Наприклад, їх можна покласти на дно висувної скриньки.

Багато рукоділок залишають натуральний вигляд лотка, але за бажання його можна покрити шаром фарби з балончика, прикрасити кришку мереживами, стрічками, аплікацією. Таку коробочку для прикрас можна зробити разом із донькою для її біжутерії, гумок для волосся та іграшкової косметики.

Картонні лотки для яєць - знахідка для рукоділок, які роблять прикраси самі або вишивають бісером.

За матеріалами: ruyan-master.ru

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Одна думка про “Органайзер для украшений из лотков для яиц”

  1. Светлана

    Дякуємо автору за цікаву та оригінальну ідею.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *