Концептуальний світильник із паличок своїми руками

Оригінальні дизайнерські світильники коштують зазвичай великих грошей. Причому найчастіше дизайн дуже простий, у мінімалістському стилі. Тоді навіщо платити більше? Що якщо ви можете створити унікальний стельовий світильник з паличок без значних фінансових витрат?

світильник із паличок своїми руками

Потрібні матеріали:

  • шнур-підвіс з лампочкою
  • 20 або більше штук дерев'яних паличок чи спиць
  • балончик з аерозольною фарбою вибраного кольору
  • монтажний ніж з висувним лезом
  • суперклей для дерева
  • двокомпонентний епоксидний клей
  • гострі ножиці

Приклейте першу дерев'яну спицю зверху патрона.

світильник із паличок майстер-клас

Клеєм для дерева типу Момент приклейте відносно перпендикулярно під невеликим кутом до першої горизонтальної спиці на рівній відстані від патрона ще дві спиці. Основа майбутнього стельового світильника готова. Після цього включайте фантазію і творче бачення, продовжуючи клеїти спиці в довільному порядку.

світильник із паличок майстер-клас

Не бійтеся експериментувати, приклеюйте спиці у різних місцях, напрямках, під різними кутами. Головне - стежте за тим, щоб вся конструкція не переважувала одну сторону, самі палички (особливо в місцях склеювання) не торкалися лампочки. До речі, подбайте про те, щоб залишився доступ до лампочки та була можливість її замінити. Надлишки клею в місцях склеювання відразу витирайте ганчірочкою.

світильник із паличок майстер-клас

Продовжуйте додавати дерев'яні палички до бажаного результату. Якщо вам здасться, що кінці паличок надто довгі і псують задуману форму світильника – обріжте їх гострими ножицями. Фінальною штрихом стане фарбування світильника. Для цього викрутіть лампочку, закрийте патрон низ і розпорошіть фарбу з балончика.

світильник із паличок

Друзям можна сміливо заявити про дизайнерське походження світильника з паличок!

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *