Декор іграшками предметів інтер'єру

Дизайнер Райан МакЕлінні (Ryan McElhinney) пропонує цікавий спосіб використовувати невеликі дитячі іграшки, які вже не цікаві дітям. Герої коміксів та мультфільмів, машинки та пупси, фігурки з Кіндерсюрпризів можуть прикрасити якийсь предмет інтер'єру, наприклад ніжку настільної лампи, раму дзеркала чи картини.

декор іграшками - настільна лампа

Щоб зробити такий забавний декор іграшками власноруч, зберіть дитячі іграшки різних розмірів. Потім приклеюйте кожну фігурку до основи лампи або до рами картини. Можна пофантазувати та зібрати цілу композицію із змістом. Або ж просто розмістити іграшки за розміром, від великих донизу до дрібних зверху.

декор іграшки настільна лампа

Для досягнення ефекту цілісності всю композицію краще покрити кількома шарами аерозольної фарби з балончика та, за бажання, лаком. Здалеку така лампа виглядатиме так, ніби зроблена з бронзи і налічує вже багато років. І тільки з близької відстані стане ясно, що це лише пластикові іграшки, вкриті бронзовою фарбою.

декор іграшками предметів інтер'єру

декор іграшками предметів інтер'єру

Діти, що подорослішали, оцінять застосування їх старих іграшок. Таким чином можна декорувати рами для дзеркал та картин.

декор іграшками предметів інтер'єру

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *